wmaraci reklam
lidertakipci

Kesinleşmiş Kazanç?

5 Mesajlar 845 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

demantools demantools webrakun.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 16 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Bu gün ayın 22'si bildiğim kadarı ile her ayın 21 inde ödemeler yapılır ve edindiğim bilgiye göre de ayın 21 inde kazançlar kesinleşmiş kazançlara yansıtılıyor, Adres iin pin henüz gelmedi bu yüzden mi böyle bir sorun var yoksa ben mi yanlış biliyorum?

wmaraci
reklam

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
Yanlış biliyorsunuz ayın 21 kesinleşen kazançlar ödenir. Ay sonunda ise kazançlar kesinleşir. Eğer kasım sonunda kesinleşen kazancınız ödeme eşiğini geçerse aralık 21-22 ödeme alırsınız.

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Aralık 1'inde kesinleşen kazanç bakiye kısmına aktarılır ödeme alabilmeniz için PİN elinize ulaşmalı ve doğrulama yapmalısınız. Daha sonra ödeme bilgileri kısmında alacaklı ödeme profili doldurduktan sonra bankanıza küçük bir çapta para ödemesi yapacaktır 0,10 krş yada 0,25 krş gibi size soracaktır kaç TL gönderdim onuda doğrulama işlemi yaptıktan sonra bakiyeniz'de 200 TL para birikmiş olması gerekir ve Aralık 22'de ödeme alırsınız.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu

Lejyoner Lejyoner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek sevkiyat
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 5, (%100)
adres doğrulama yapacaksın. oradaki kırmızıdaki bildirimi takip ederek adresini doğrula. yoksa ödeme yapılır para hesaba geçmez tekrar adsense hesabına döner.

wmaraci
wmaraci

demantools demantools webrakun.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 16 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

YASİNHUTAR adlı üyeden alıntı

Yanlış biliyorsunuz ayın 21 kesinleşen kazançlar ödenir. Ay sonunda ise kazançlar kesinleşir. Eğer kasım sonunda kesinleşen kazancınız ödeme eşiğini geçerse aralık 21-22 ödeme alırsınız.

Teşekkür ederim değerli zamanınızı ayırdığınız için :)

Bahadir32 adlı üyeden alıntı

Aralık 1'inde kesinleşen kazanç bakiye kısmına aktarılır ödeme alabilmeniz için PİN elinize ulaşmalı ve doğrulama yapmalısınız. Daha sonra ödeme bilgileri kısmında alacaklı ödeme profili doldurduktan sonra bankanıza küçük bir çapta para ödemesi yapacaktır 0,10 krş yada 0,25 krş gibi size soracaktır kaç TL gönderdim onuda doğrulama işlemi yaptıktan sonra bakiyeniz'de 200 TL para birikmiş olması gerekir ve Aralık 22'de ödeme alırsınız.

Bu detayı bilmiyordum Çok teşekkür ederim :)

Lejyoner adlı üyeden alıntı

adres doğrulama yapacaksın. oradaki kırmızıdaki bildirimi takip ederek adresini doğrula. yoksa ödeme yapılır para hesaba geçmez tekrar adsense hesabına döner.

Aynen Pin'i bekliyorum ben de, Kesinleşmiş kazanç gözükmedi de ondan sorayım dedim, Teşekkür Ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al