wmaraci reklam

Sizce haftada 1000 kelime 1 makale mi? Yoksa her gün 1 tane 150 kelime makale mi?

14 Mesajlar 1.446 Okunma
wmaraci reklam

bloghocaniz bloghocaniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 45 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Haftada bir min 900 kelime derim

https://bloghocaniz.com
wmaraci
reklam

aybo95 aybo95 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam söyle bir yorum yapmak istiyorum Bir yazar bu kitap 100 sayfa olmalı 101 sayfa olursa yayınlanmaz , 99 sayfa olursa yayınlanmaz diye kitap yazmıyor içinden geldiği gibi doğal bir şekilde yazıyor bence kendinizi kelimelere sabitlemeyin az, öz güzel anlatımlı makaleler yayınlayın 300 kelime 1000 kelime olması önemli değil sadelik ve bilgilendirici olması önemli bu hususlara dikkat edilerek yayınlanan tüm makaleler paha biçilmezdir.

Ercany Ercany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 752
  • Beğeniler 231 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bence makale sayısı kelime sayısı vs. bunlar tamamen boş. Bazen tek bir makalenizden 1 sene hit alırsınız bazen bir ay boyunca yazdığınız tüm makalelerden hiç hit alamazsınız. 3-4 ayda bir makale yazdığım bir blogum var. Hiti hiç düşmüyor aydan aya artıyor. Senede en fazla 3-4 makale yayınlarım. O halde bırakırım blogu ama yazılarım hep birinci sayfada. Bence makale kalitesine odaklanın.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Bak şimdi, işin makale tarafı neyle sonuçlanıyor. (Samimiyetten öyle cümle kullandım, saygısızlık değil amacım)

Bir arkadaşa niche site açtırdım, ücretiyle. 1 ay oldu. 4 adet 200 kelime makale girdi. Bende hazır makalelerden (arayıp kendim buldum) sıraya koydum 3. Günde 1 tane olmak üzere. 27 Kasım'da son yazı girilecek.

Arada rakipleri inceledim. Bir siteyi ve bir makaleyi gözüme kestirdim. Makale 800 kelime. Biraz araştırma yaptım. Translate ile 900 kelime kendim yazdım.

Google ile gelen 3 kişi var. Pinterest te yazıyı paylaştım. 80 giriş var. Bana 3tl kazandırdı 1 ayda. Bir yılda 100 tl yi bulur sanırım.

Diğer yazıları da paylaşmama rağmen sadece o yazıdan hit alıyorum. Üstelik bir firma çalışanı bizim firmayı da eklermisiniz diye mail atmış. Cevapladım. Ama tabi parayla olur dedim. Olmaz muhtemelen.

Sözün kısası benim öğrendiğim. Kullanıcının ilgisini çekecek, içerik ile diğer rakiplere fark atacak makale yazmak önemli. Ben 3 gün uğraştım. Bir yıl ya da daha fazla emeğini yerim artık. Son yazı yarın, tekrar bir araştırma ile yeni bir içerik hazırlayacağım.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al