wmaraci reklam
lidertakipci

Turkcell Kampanyasız Kullanım Ücretleri

8 Mesajlar 1.066 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Proctives Proctives WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 34 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,
Turkcell'in 5'i 1 yerde kampanyasını kullanıyordum 2 yıldır. (TV+,Fiber İnternet ve Cep için dk,mesaj,gb)Yarın tahattüt sona erecek. Yeni kampanyalara baktığımda hepsi AKK'li. Müşteri Hizmetlerini aradım ve yeni yılda kalkacak olmasına rağmen kampanyaların hepsinin neden AKK'li olduğunu sordum ve bize resmi yazı gelmedi dedi. Peki bunlardan birisi seçsem yeni yılda paket değişikliği yapsam dedim 800-900 TL arası cayma bedeli ödeyeceğimi söyledi. Ben de yeni yıla girene kadar kampanyasız kullanacağımı söyledim. Bunun için her birinin birim fiyatını sordum ama bilgim yok dedi. Nereden öğrenebilirim dedim öğrenemezsiniz biz de bilmiyoruz dediler. İnternet sitesinde kampanya sonlanmasından sonra MB başı 0,015 gibi bir mebla yazıyordu. Sizce ne yapmalıyım? Yeni yılla birlikte gelecek olan kampanyalı tarifelerden birine geçmek istiyorum. Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. 🤗

ℂ⋆Biz ki ustasıyız Vatan sevmenin.ℂ⋆
wmaraci
reklam

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Bekle bence beni de aradılar bitiyor diye daha uyguna aynı kampanyayı uzatalım dediler. Kabul etmedim. Bir iki ay böyle kullanıp bekleyeceğim

• Üyelik 15.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 34 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Birim fiyatlarını bilmiyorum fakat. 100 TL fazla olsun 1-2 ay farketmez de daha fazla gelmez inşaallah.=) Büyük ihtimal bekleyeceğim ben de,teşekkürler.

GraphicDesigner GraphicDesigner Grafik Tasarım Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 5 / 80
  • Ticaret 37, (%100)
Sözleşme sonunda hizmeti indirimsiz olarak kullanırsınız. Size gelen faturada paket adının karşısında normal paket tutarı yazar ve altında sözleşme göre size verilen indirim tutarı yazar bu indirim tutarını çıkardığınız zaman sözleşmesiz ne kadara kullanacağınızı görebilirsiniz hocam. Ayrıca müşteri hizmetlerinin bilgimiz yok demesi de saçma. Normal şartlarda kullanmış olduğunuz servis sağlayıcısına arayınca sözleşmeden cayma bedeli, sözleşmesiz kullanım bedeli gibi miktarları sizlere söylemeleri gerekiyor. Ancak genelde şöyle olur sözleşme bitince ilgili firmadan aranırsınız sözleşmenizin bittiğini, yenilemek isteyip istemeyeceğinizi sorarlar sizde ben sözleşmesiz kullanacağım derseniz size sözleşmesiz ne kadar ödeyeceğiniz miktarı belirtiler.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 34 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

GraphicDesigner adlı üyeden alıntı

Sözleşme sonunda hizmeti indirimsiz olarak kullanırsınız. Size gelen faturada paket adının karşısında normal paket tutarı yazar ve altında sözleşme göre size verilen indirim tutarı yazar bu indirim tutarını çıkardığınız zaman sözleşmesiz ne kadara kullanacağınızı görebilirsiniz hocam. Ayrıca müşteri hizmetlerinin bilgimiz yok demesi de saçma. Normal şartlarda kullanmış olduğunuz servis sağlayıcısına arayınca sözleşmeden cayma bedeli, sözleşmesiz kullanım bedeli gibi miktarları sizlere söylemeleri gerekiyor. Ancak genelde şöyle olur sözleşme bitince ilgili firmadan aranırsınız sözleşmenizin bittiğini, yenilemek isteyip istemeyeceğinizi sorarlar sizde ben sözleşmesiz kullanacağım derseniz size sözleşmesiz ne kadar ödeyeceğiniz miktarı belirtiler.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Konuştuğum müşteri hizmetleri yetkilisi 1 ay kontratsız kullanıp yeni yılı beklememin daha mantıklı olacağını söyledi. Ben de anlam veremedim kazıklamak için mi uğraşıyor yoksa iyilik mi yapıyor? :)
Bu arada kampanya sürem normalde de dolduğu için tahattütsüz fiyatı öğrenemedim.
https://www.superonline.net/kampanyalar/turkcell-tv-kampanyalari/5i-1-yerde-kampanyasi

GraphicDesigner GraphicDesigner Grafik Tasarım Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 5 / 80
  • Ticaret 37, (%100)
Müşterinin iyiliğini düşünen operatör henüz görmedim hocam ancak bazı müşteri temsilcileri kafa dengi çıkıp yardımcı olmaya çalışıyorlar ciddi ciddi. Şurada az birşey kaldı benim tavsiyem sözleşme olmadan kullanmanız ve daha sonrasında ilgili firma AKN konusunda sorun çıkarmaz ise size uygun olan farklı bir tarife üzerinden sözleşme yapmanız olacaktır. Bende kendi firmamla görüştüm yaklaşık 10 gün kadar önce onlarda bize henüz bu yönde bir yazı, bilgi gelmedi dediler. Bu yazıyı yollayan her kimse yollamamış herhalde hiç bir firmaya. :D
Proctives

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 34 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim, bu ay idare edeyim artık az kalmış. :)

• Üyelik 15.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 34 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Sonunda bugün bilen bir müşteri temsilcisiyle görüştüm. Mobil için aylık 4 GB,100 SMS ve 500 DK her yöne paketime taahhütlü fiyatla 30 TL veriyordum, taahhütsüz 79 TL olacakmış. İnternet ve TV+ için aylık 125 GB AKK, 50Mbps Fiber İnternet ve Giriş Paket TV+ ve buna ek olarak yan oda uygulaması için aylık 85 TL veriyordum, taahhütsüz 174 TL olacakmış. Ve tüm kota ve kullanım aynı şekilde devam edecek.En azından bir ay için kabul edilebilir bence. Ses kaydını da sakladım ki ay sonunda sürprizle karşılaşırsam en azından söylenilenler çerçevesinde kullandığımı bilsinler. Bunu da buraya yazdım ki benim gibi Superonline 5'i 1 Yerde Paket kullanıp taahhütü biletler yeni yıla kadar beklemek isterse ne kadar ödeyeceğini öğrensin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al