wmaraci reklam
lidertakipci

Ruslar Hakkında Önyargım

14 Mesajlar 1.771 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)

theharunuysal adlı üyeden alıntı

Katzfiel şuan borsada bir çok kripto param var. Şuan bitfinex hesabımda, Letger Nano S inceledim bitcoini bunun içine atabiliyoruz sanırım ayrıntılı araştırmadım. Kağıt cüzdan var birde hangisi daha güvenli ?

evet ledger en saglami ama her koine entegresi yok, sadece buyuk koinler icin. kucuk koinler icin myetherwalleti oneririm.

wmaraci
reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Katzfiel Kağıt cüzdan mantıklı mı peki ?

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)

theharunuysal adlı üyeden alıntı

Katzfiel Kağıt cüzdan mantıklı mı peki ?

acikcasi ben kullanmadim, genelde myether ve ledger kullaniyorum bu gune kadar hic sorun yasamadim. Binclerce islemim oldu.
Ama myether icin, size verilen keyleri ve backuplari asla kaybetmeyin guvenli biryerde saklayin.

koraybrs koraybrs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 6, (%100)
Ruslar Dürüst Adamlardir.. ve cok iyi bir aile yasantisi vardir..istisnasiz konusuyorum Cocuklarimin en iyi arkadaslari Rus dur.. ve ailelerle sürekli görüsürüz. inaninki türklerin aile yasantilari onlarinkinin yaninda solda sifir kalir.. terbiye,ahlak,düzen,iyi niyeet hersey bu adamlarda.. bende bu aileleri tanimadan önce gercekten önyargili ruslardan bi sey olmaz düsüncesindeydim.. ticarettede okadar Ahlaklidirlar... ayrica biz türklerden daha dürüstler üzgünüm ama böyle ... birebir yasadigim olaylardan alinti yaparak anlatiyorum ..siz belkide rus olmayan bir adamla ticaret yapmisda olabilirsiniz yada her milletin icinde illaki kani bozuk olan vardir ona denk geldiniz ..üzücü bir olay yasamissiniz umarim sorunu cözersiniz..kolay gelsin

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al