wmaraci reklam
lidertakipci

Seneler sonra geri döndüm neler değişti ?

2 Mesajlar 456 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zaferisst zaferisst WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yaklaşık 6 sene önceye kadar web sektöründe yaklaşık 5-10 web sitesi ile bulundum 2006-2012 yılı sonuna kadar aktiftim, backlink gibi çalışmalarda da fena değildim sitelerin hiti ortalama 3k civarıydı sonra mecburen bütün siteleri kapattım, ancak 10 gün önce ani bir kararla geri döndüm bu siteye de bir kaç ay önce eski günler aklıma gelip üye olmuştum :) ingiltereden bi shared hosting ve sıfır bir türkçe domain ile başladım (ingilizce içerikli bir site hayalimde olduğundan ingiltereden aldım) wordpress kurdum yoast eklentiside kurdum daha sonra metalara title a dikkat ede ede özgün içerik girmeye başladım tabi bu süre zarfında internette bir sürü yeni makale okudum gördümki bir sürü şey değişmiş google keywordları dikkate almamaya başlamış pr kalkmış falan, 2013 ocak ayından bu zamana neler değişti acaba neler yapmalıyım ? Sitemap i oluşturdum google a kaydettim site wordpress i kurduğumun 2.günü indekslendi, facebook twitter hesabı açtım 1 er tane siteden link paylaştım başkada bir şey yapmadım, tavsiyeleriniz nelerdir backlink alsammı almasammı ne yapsam yada neler yapmalıyım ?

wmaraci
reklam

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
Backlink hala iş yapıyor, 2015den bu yana backlink ile ne site yaptıysam ilk sayfaya çıkardım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al