wmaraci reklam
lidertakipci

Pinterest tıklama nasıl arttırabilirim?

13 Mesajlar 2.564 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Androidoyunclub Androidoyunclub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
https://tr.pinterest.com/filmizlesene/ pinterest sayfam var blogspot sitem vardı film izleme günlük sadece pinterestten 100 tekil hit aldığımı hatırlıyorum birazcık daha gayret edersem daha fazla da alacağıma inanıyorum :) örnek olsun burdan pinterest bos diyenlere
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Androidoyunclub Androidoyunclub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
hatta ben ufak bi tüyo veriyim eski tık almış pinlerime baktım, pinlerin açıklama kısmına etiket girmişim. yani pin ile ilgili konu yazmamışım direk etiket girmişim

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Neden beceremediğimiz işi kötülüyoruz anlamış değilim. İlk zamanlar instagram için de aynı şeyler söyleniyordu, "bir işe yaramaz, vakit kaybı, vs vs..." Aynı şey şimdi pinterest için de söyleniyor.
Çok eskiden sırf backlink için farklı bir siteye açtığım pinterest hesabını yeni projeme uyarladım, eski pinlerin hepsini sildim, profil resmini de değiştirdim, 11 aralıkta 2,7k takipçi ile yeni sitem üzerinden çalışmaya başladım. Önceleri tek tük gelen ziyaretçiler bir süre sonra çoğalmaya başladı. Burası da bir çeşit sosyal medya platformu gibi, anında 1k resim yükledin diye trafik akmaz. Az ama düzenli içerik eklemek, insanların ilgi duyacağı konuları seçmek, içerik ile alakalı dikkat çekici, güzel görseller hazırlamak önemli. Aşağıdaki birinci resim pinterest analiz görüntüsü, ikinci resim ise google analitics tarafından sayılan pinterest aylık ziyaretçi sayısı.
Resim 1

Resim 2

YASINT strcrftx1219

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al