freelance iş ilanları

Winter is coming.. 2019'da amp, pwa geliyor

13 Mesajlar 1.846 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
amp hiçbir zaman doğrudan sıralama faktörü olamaz. Hızlı olan bir siteyi daha hızlı açmanın sıralamaya etkisi yoktur. Ama senin siten ağırsa amp kurduğunda otomatikman hızlı açılacağı için sıralamada faydalıdır.Unutulmaması gereken şeyse site hızı yüzlerce sıralama faktöründen biridir.

sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 112
  • Ticaret 8, (%100)
Amp vardı sitemde. Baktım gelirler çok düştü, kaldırdım. Şuan için kafam rahat ama..

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Özellikle son iki senede çok şey hızlı bir şekilde değişti internette, kimileri battı kimileri çıktı.
Eski standart yöntemler bitme noktasında. Genele baktığımda bu gelişmelere hayıflanan, sızlanan ve hatta ağlayan kısım ortada. Eski standart yöntemler ile bir şeyler yapmaya çalışanlar. Şunu artık herkesin kafasına kazıması lazım. Eskiden olduğu gibi bir site açayım, içinide doldurayım sonra bir adsense çakayım ve arkama yaslanayım keyfime bakayım. Yok arkadaşlar bu kadafa olanlar görüyorumki hep sızlanıyorlar.
Marjinal, orijinal işler yapan kişilerin hiç sesi çıkmıyor. Keyifler gırla ve sessiz sessiz avuçlarını oğuşturuyorlar.

Emek olmadan yemek olmaz.
Bu söz hayat felsefenizde bir sütun olsun. Siz yaptığınız bir işi hakkıyla yaparsanız ampmış, sslmiş vırtmış çırtmış bunlar hikaye.
Ayrıca eskiden bu yana yeri geldikçe söylerim. Google yada bir başka servise koşulsuz güvenim sırtınızı yaslarsanız eninde sonunda tepe taklak yuvarlanır gidersiniz.

Çevrenizi inceleyin bu günleri ön gören siteler, çok zaman önce reklam gelirlerine güvenmeyi bırakıp farklı kazanç teknikleri geliştirip uyguladılar ve reklam gelirlerinide yan gelir/ek gelir yaptılar.

Web site yönetimi sektöründe işin suyunu çıkarttıkları gibi fazla değil bir iki seneye youtube'un da suyu çıkacak. Her zaman olduğu gibi orada da işini hakkıyla yapanlar kazanmaya devam edecekler.

Uzun lafın kısası, el aşıyla karın doymaz. Orjinal olun, marjinal olun, ön görünüzü geliştirin, Türkçenizi geliştirin, ek diller edinin. Biraz emek verinki, sizede yemek versinler.

Gerisi teferruat.

Bak şimdi anasayfaya baktım, sitede öyle çok boş işle vakit harcayan arkadaşlarımız var ki gördükçe aynı elekle su taşımaya çalışan kişiye benzetiyorum onları.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al