wmaraci reklam
lidertakipci

Hostinger hakkıda ne düşünüyorsunuz

13 Mesajlar 2.210 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Srcddn Srcddn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Premium hostingim var. Ayrıca 4 adet domain aldım. WP hızı olarak premium paket biraz yavaş ama onuda söylüyor zaten. Kurumsal hostingde WP premium pakete nazaran 2 kat daha hızlı... Bunun dışında harika bir teknik destek ekibi var. Takıldığınız yerde hemen site üzerinden sıkıntınızı yazıyorsunuz ve 1 dk içinde cevap geliyor. Çözüme mutlaka ulaştırıyorlar. Önemli olan server sayısı... Bir çok farklı ülkede serverları bulunan firma. Türkiyede sonradan mantar gibi türeyen hosting firmalarını genelde büyük firmalardan bayilik alarak çalışıyorlar. Misal bir isim atıyorum "Zıpır Hosting".

Bunun dışında fiyatlarıda takip ederim hep. Bir çok kaliteli firmayla aynı fiyatlara sahip. Manipülasyona katılıyorum hep indirim varmış gibi satılıyor. Hangisi Yapmıyor ?

Ayrıca kontrol panelide çok iyi. Natro kullandım mesela kontrol panelleri asla yarışamaz.
Kısaca gayet memnunum şu an için.
PhYtOn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

PhYtOn PhYtOn InstaSiparisVER.COM Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Digital Marketing & SEO Expert
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 18 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Srcddn adlı üyeden alıntı

Keşke alsaymışsın... :)

Hocam alma isteğim tamamiyle cronlardan ötürüydü, baya sıkıntılı konu zaten o yüzden de, başarısız birkaç hosting, vps deneyiminden sonra anında vazgeçmiştim. Memnunsunuz baya sanırım?

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
hostinger iyi güzelde size en ufak hatanızda sizden uyarı yolu olmadan hostinginizi kapama durumları var ben domainlerimi oradan alıp hostingi başka yerden alıyorum.

Gazianteptutku.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al