İnstagram Güncelleme Türkçe Dil Sorunu Çözümü

5 Mesajlar 750 Okunma
smmexpress

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
https://mdsal.com/instagram-turkce-dil-sorunu-cozumu.html
İnstagram Türkçe dil sorunu çözümü basit bir şekilde anlatacağım ama ilk olarak bir kaç bişeler anlatmak isterim ..

Her yıl düzenli olarak hazırlanan We Are Social raporuna göre 2018 yılında 80 milyonun üzerinde bir nüfusa sahip olan Türkiye’de 51 milyon adet Facebook ve 33 milyon adet Instagram hesabı bulunuyor. Bu da artık sosyal medya ağları tarafından yönetildiğimizi gösteriyor tabiki her insanı aynı kefeye koymamak gerek ancak çoğunlukla kullanıcılar malesef bilgisiz ve bilinçsiz bir şekilde kullanıyor.

Sahte hesaplardan alışveriş yapanlar mı dersin beğeni takipçi adı altında bir çok bilgileri başka insanlara teslim edenler mi dersin malesef artık mutluluk facebook instagram twitter hesaplarında Dünya sıralamasında 9 . sıradayız çılgınlar gibi kullanıyoruz. Keşke bilinçli kullanılsa 80 milyon kişi kullansa neyse asıl konumuz olan

İnstagram‘ın Yeni Güncellemesi İle Gelen Türkçe Dil Problemini çözmek icin şimdi ilk olarak resimli bir şekilde ayarlarını göstereyim

“LANGUE KISMINA TIKLIYORUZ.”

“DİL SEÇME EKRANINDA SYSTEM DEFAULT Adı altında Türkçe yazar ancak bu instagram dili türkçe olduğunun anlamına gelmez “

Şimdi bu işlemi kolayca halledeceğiz

“DİLLERİN ARASINDA EN BAŞTA GÖZÜKEN DİL TÜRKÇE DEİL DE AŞAĞI DOĞRU İNDİĞİNİZ DE SEÇENEKLERİNDE TÜRKÇE Yİ SEÇİN VE CHANGE (KAYDET)’DİN “

Resimli Yapayan kişiler için video hazırladım onuda bakarak rahatlıkla türkçe diline çevirebilirsiniz.
Video link https://mdsal.com/instagram-turkce-dil-sorunu-cozumu.html
İnstagram kullanıcıları tehlike altında aynı zamanda facebook ve twitter de aynı şekilde tehlike altındayız ben şahsen 3 sosyal media yı da kullanmıyorum çünkü hepsi aynı işe hizmet ediyor kişisel verilerimizi saklıyorlar ve rahatlıkla kıullanma imkanları var Hatta gecen sene facebook un 80 milyon dolar ceza aldıgını duymustuk gerekçe ise facebook un database verilerini yani kişisel verileri satmasıydı büyük bir sansasyonel bir haber olmuştu herkes için yine hiç kimse akıllanmadı ve facebook instagram kullanmaya devam ediyor ve gittikçe bu asosyaller artmaya başladı hindistan da 250 milyon kullanıcı mevcut hesabını siz yapın .. tavsiyem fazla kullanmayın gerekirse her kullanımdan sonra verilerinizi silin telefonun uygulamalar bölümlerinde uygulamaya tıklayın ve tüm verileri sıfırlayın en azından reklamlardan kurtulmuş olursunuz.. biliyorsunuz ki tüm sosyal medai uygulamaları sizden izin ister kamera konum ses ortam dinleme gibi aman dikkat edin derim .. yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim..

wmaraci
reklam

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Androidde basitte iphoneda geçen bir ingilizce oldu ne yaptıysam çözemedim en son güncelleme geldide öyle çözüldü.

bturaan bturaan önceki rumuzum : tamideal Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tanıtım Yazısı Satışı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 208 / 207
  • Ticaret 109, (%100)
arkadaşımızın vermiş oldugu görsellerden 2. görsel bölümünde üst sıradaki türkçe değilde,
aşağılarda bir yerde tekrar türkçe yazan seçenek var onu seçerseniz düzeliyor bilginize

• Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)

alemburda adlı üyeden alıntı

Androidde basitte iphoneda geçen bir ingilizce oldu ne yaptıysam çözemedim en son güncelleme geldide öyle çözüldü.

Valla kardesim iphone benim telefonum ben cozdum bu yontemle

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)

tamideal adlı üyeden alıntı

arkadaşımızın vermiş oldugu görsellerden 2. görsel bölümünde üst sıradaki türkçe değilde,
aşağılarda bir yerde tekrar türkçe yazan seçenek var onu seçerseniz düzeliyor bilginize

Aynn kardesim video da gosterdim
bturaan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al