wmaraci reklam

Türk Telekom Görülmemiş kampanya

31 Mesajlar 2.865 Okunma
wmaraci reklam

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
Benim paketimde de 6 gb internet var telefonun veri kullanım sınırı ayarlıyorum önce uyarıyor sınıra gelince mobil veri kapatılıyor. En azından kafam rahat oluyor ...

wmaraci
reklam

ozkan06 ozkan06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 81 / 139
  • Ticaret 1, (%100)
yefecrin he biz safız :) biz bilmiyoruz bunları. Yazımı iyi okudun mu? Diyorum ki telefonu formatladım bu ayarlar gittiiiiiiii!!!!! ayarı yapanaca 1.3 MB kullandı!!!

iyikalp.com | editör

youngwolf youngwolf Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 62 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Ben yeni bir tt paketi buldum. 29tl ye 20gb sizce nasıl? Bence güzel

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Böyle isyan edeceğine TT kullanma olsun bitsin TT senin bu hareketini bilseydi ve bu harcamayı yansıtmasaydı şimdi övüyor olacaktın. Ayrıca her firmada paketin bitince uyaran bir sistem var sen istersen paket yapıyorsun. Eğer hala canını sıkıyorsa bu durum geçersin faturalıya aylık 1-2 liraya paketin bitince durdurma yaparsın kafan rahat olur. Senin imzaladığın sözleşmede bunları sana söylemiştir veya sms atmıştır.

wmaraci
wmaraci

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Türk ******* internet alınca yanında internet paketi tanımlı bir hat verdi ve bu hattı ilk ay kullandım hadi konuşmada olsun diye paket yapim dedim. Paket yapmak için para yükledim (25 TL) ve daha sonra eve geçerken bir yandan da paket arayışında internette dolandım. (İnternet paketim varken) eve geldim. Paket yapmak için seçtiğim çok uygun bir paketi gözüme kestirdim ve dedim ki sen benim olmalısın. Paat... o da ne yeterli TLniz yok. Aaa daha yeni yükledim nasıl oldu acaba derken baktım hala internetim var. Ama TL 0. Türk *******a mail attım , aradım bana 7 gün sonra geri dönüş yaparmış gibi yaptılar. (DEVAMI AŞAĞIDA - SIĞMADI)

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 81 / 139
  • Ticaret 1, (%100)
Fou 1- Mesajımı tam okusan bu mesajı yazmazsın 2-Diğer operatörler farklı mı? 3- İsyanımın sözleşmeye değil sözleşmeyi dayatanlara olduğu belli ve bunu sen dahil herkes biliyor.
O zaman şu soruma cevap ver sence 1.53 Mb internete 14 TL mantıklı mı? Diğer sorum şu: Yolun ortasına bir çukur eşilmiş ve çukurun dibine bu çukura düşmek yasaktır yazılmış sence düşen mi suçlu yoksa o çukuru eşen mi?
Sercancetin

kişi bu mesajı beğendi.

iyikalp.com | editör

• Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Normalde promosyon için 5-6 kere çaldırıp bir günde 23 kere arayabiliyorlar. (Saat 23 suları buna dahil.) Ama şikayet geri dönüşüme TT numarası değil farklı bir numaradan geri dönüş yapmaya çalıştılar. Telefonu cebimden çıkartmadan kapandı. Eee sonra ne oldu. 1 aylık hattımı iptal ettirnek için önce müşteri temsilcisini aradım yok efendim bir yanlışlık olmuştur vay efendim öyle olmaz böyledir. Falan filan derken bana 10 TL ye konuşma ve SMS paketi olan bir fırsat sundu ve bende hayır kalsın dedim ve daha sonra iptal ettirdim. Uzun zamandır Vodofone kullandım. Kullanıyorum. İntetnet aşım problemi için 250 mb 5 TL lik bir paketi otomatik yapıyorlar ilk başta sinirlendim ama mantıklı geldi. Neyse işte TT soktu kazığı artık ders almak lazım ...

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 81 / 139
  • Ticaret 1, (%100)
PoineTR Çok normalmiş gibi İntetnet aşım problemi için 250 mb 5 TL lik bir paketi otomatik yapıyorlar dedin ya ona gülemedim bile. Onu banada yaptılar hemde 1 mb harcadım diye 5 TL kakalandı

iyikalp.com | editör

• Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
ozkan06 n
Normal değil evet. 250 MB 5 TL ve bunu Müşteri temsilcisine ilettim böyle bir uygulama istemediğimi dile getirdim ama bunun sözleşmemde olduğunu söyledi. Evet Vodofone Doldur paketlerinde 10 TL'ye 5-10 GB interneti dolduyor ve bu varken insan neden 250 MB ister ki der tabi. Ama şöyle bişey var TT kazığı sokerken açıtıyor ama Vodofone daha sonrasını düşünerek yavaş yavaş nazikçe hallediyor işi. Türkcelle hiç bulaşma senin hakkın olan Hotspot paylaşımı için ücret talep eden bir firmadan adam olmaz.

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 81 / 139
  • Ticaret 1, (%100)
PoineTR Ben Teknoloji bakanlığının yerinde olsam alayını öttürürüm ama nedense ses çıkarmıyorlar

iyikalp.com | editör
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al