wmaraci reklam
lidertakipci

Yazı Silmek İstiyorum Silemiyorum

2 Mesajlar 532 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yazarmfa yazarmfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar çok büyük bir sorun var elimde. Ne olduğunu anlamadım. Örnek: eklentiler kısmında yüklü eklentiler ve düzenliyici var ama eklenti ekle yok. İnternetten eklenti eklenin adresini bulup girdim bu sayfaya erişim izniniz yok dedi. Bende eklenti dosyasını indirip ftpden attım eklenti yüklendi. Fakat eklentileri silme tuşu da yok. FTP den silince siliniyor. Sayfalar silinmiyor. Görünümde özelleştirici yok. Menü ekleyemiyorum. Yazıda silemiyorum. Bulk delete eklentisi yükledim eklentinin ayarlar sayfasına gireceğm zaman bu sayfaya erişim izniniz yok diyor. Benim bir tane xxx adlı bir kategorim var. Orada 600 tane boş ve kısa yazı yazmıştım eskiden. Hepsini silmek istiyorum fakat silemiyorum. Yanlışıkla izinler mi değişti acaba kullanı falan ekleyeip silemiyorum garip bir şey oldu site. Mesela düzenliyici çalışıyor ama bileşenler veya menüler kısmı yok. Bana bu kategorilerdeki yazıları silmeme yardımcı olabilir misiniz? Bir tane kod buldum bu koda kategori numarı yazıp o kategorideki yazılar siliniyormş? Fakat adam php my adminde bu kodu çalıştırın diyor. PHP may adminde kod nasıl çalıştırabiliyoruz ki kod şöyle:

DELETE FROM
wp_posts,wp_term_relationships
USING
wp_posts
LEFT JOIN
wp_term_relationships
ON
wp_posts.id = wp_term_relationships.object_id

WHERE
wp_term_relationships.term_taxonomy_id = 948

Site adresim: https://dinmatik.com

muhammedfurkanakdogan.com.tr
wmaraci
reklam

yazarmfa yazarmfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Çözüm buldum. Yazıları silmek istiyordum silemiyordum. Bende hepsini taslağa çevirdim. :) Zeki olmak böyle bir şey galiba :)
K4R4NI

kişi bu mesajı beğendi.

muhammedfurkanakdogan.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al