wmaraci reklam
lidertakipci

Düşük Bütçe Ile Yapilabilecek Işler Nelerdir?

37 Mesajlar 6.583 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

evimkitap evimkitap bilgisefi.net Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
donanma44 ben de gucercin besledim hocam ilgi duyarim guvercinlere belki denk gelmisimdir:)) ön tepe safkan çakmaklilarim vardı çok güzellerdi
donanma44

kişi bu mesajı beğendi.

"Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir.”
https://www.bilgisefi.net
wmaraci
reklam

donanma44 donanma44 Eğitmen Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 200 / 91
  • Ticaret 1, (%100)
Dünya ne kadar küçük :) Çok keyifli ve terapi gibi değil mi hocam :) Ben sorunlu çocuklara güvercin aldırıp baktırıyorum ve inanılmaz derecede yararını görüyoruz. Herkese öneriyorum :)

Evinkur Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama ve Ofis Taşıma    

• Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
donanma44 hocam bir kis gunu hava yağmurlu kuşumu balkonda besliyorum yemlemek içinde kapının onuna çıkartıyordum hem toprak vitamin filan oluyordu hem yavrular içinde iyi oluyordu derken bir den bir kedi saldırmaya kalktı kuşumun birisi hemen havalandı bir iki dakika oynadı filan gitti başka binanın çatısına kondu ve o geceyi o binada geçirdi o gün ki üzülmemi hala unutamam güvercin iyi çok keyiflidir insana huzur verir ama bakmasını bilmiyorsan benim gibi hayvana eziyet olur
donanma44

kişi bu mesajı beğendi.

donanma44 donanma44 Eğitmen Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 200 / 91
  • Ticaret 1, (%100)
Çok geçmiş olsun. Kediler baş düşmanımız zaten. Boğazına diş atıp bırakıyorlar nankörler :)
Saygılar hocam. İyi geceler.

Evinkur Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama ve Ofis Taşıma    
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
donanma44 iyi geceler hocam sag olun katkınız için
donanma44

kişi bu mesajı beğendi.

ersingo ersingo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 53 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Geçmiş mesajlarıma istinaden bir hikaye daha paylaşmak istiyorum sizlerle. Tam bir başarı hikayesi değil ama benim gözümde milyonlar değerinde.

Dış ticaret firmasında muhasebe müdürlüğü yapan bir arkadaşım vardı. Ramazan. Kendimi bildim bileli aynı firmada çalışıyor. Çok derine inmeyeyim. Bir şekilde işten çıkmak zorunda kaldı. Planlı bir şekilde ama. iş yerinde çalışırken memleketi Adapazarı'nda bir çiftlik kiraladı. Çiftlik dediğime bakmayın. içinde sadece 2 tane ahırı olan 500 m2 çorak bir arazi. Baba evi vardır orada. Büyük uğraşlar ile solucan gübresi üretim işine girdi burada. Sermaye olarak arabasını kullandı. Bunun dışında bir birikimi yoktu.

1,5 yıl boyunca Dış ticaret firmasındaki işine devam etti. Aynı zamanda Her hafta sonu adapazarına giderek bu üretim işlerini de devam ettirdi. ve 1,5 yıl sonra iş yerinden ayrıldı. Solucanları çoğalmıştı ve elinde hazır üretilmiş gübresi vardı. Eşi ve 2 çocuğunu da alarak adapazarına yerleştirdi. bu sene 3. senesi. hala orada yaşıyor.

Bu gün konuştum. Nasılsın dedim. İşler nasıl? Allaha şükür burada kazandığım bana ve aileme yetiyor dedi. Boş zamanı da çok olduğu için emlak işleri ile de ilgileniyormuş. O kadar huzurluyum ki anlatamam dedi. Bir gün bile parayı düşünmedim dedi. İstanbul'da kazandığımın 4/1 kazandığım halde çok iyiyim dedi.

Web sitesini de ben yapmıştım. www.cicilfarm.com

İnsanların hedefleri ve istekleri şekillenebilir. Önemli olan ne istediğini bilmek. Bu arkadaşım da bu şekilde kendini başarılı olarak adletmiş. Ki benim gözümde de öyle.
evimkitap

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Üretim her zaman iyidir abi hele ki doğal bir ortamda yapılan üretim şehir ortamında çalışmaktan daha çok huzur verir insana, belki getirisi şehirde ki gibi olmaz ama bence verdiği huzur kiyaslanamaz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al