wmaraci reklam

Fotoğraf Makinesi Önerilerinizi Bekliyorum

3 Mesajlar 560 Okunma
wmaraci reklam

inan02 inan02 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 64 / 258
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba,
Ürün çekimi ve iç mekan çekimi için fotoğraf makinesi almam gerekli. Önerebileceğiniz makineler var mıdır? Var ise Canon mu? Nikon mu? Sony mi? ve hangi modelleri.
Bütçe 3.000-4.000 arası, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

SiyahAdam SiyahAdam Yakın Gelecek Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 13 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
İşin uzmanı sayılmam ama4 yıldır yaptığımız çekim işleri sırasında ekip arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla bilgi aktarayım.

Düşük bütçe ile alabileceğin en iyisi canon olur neden dersen canon renk sıcaklığı konusunda nikondan hep önde tutuldu ki öyle de ama nikon da stüdyoda daha üst seviye iş çıkarabilmektedir.
Ama yaptığımız çekimlerde iki makineyide kullandık ve aynı görüntüyü canon çok daha canlı sıcak ve güzel gösteriyordu. (Bu arada iki makine de aynı sınıftı yanlış anlaşılmasın.) Tabi sonuç olarak benim gördüklerim ve benim düşüncem.

Bahsettiğin bütçe ile Canon 600D almanı tavsiye ederim kesinlikle. Fiyatı 3000 dolaylarından başlamakta satan yere göre de değişiyor.
Fakat ürün çekimi yapacaksan kesinlikle aklında bulundurman gereken birşey var ki oda makineden çok kullandığın objektif olacak. Bu çekimlerde en iyi görüntüyü alabileceğin objektif ise 50mm olacak.
inan02

kişi bu mesajı beğendi.

Her şey olabilir, her an.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Fotoğrafcı değilim elimde ki Sony A6000 ile başarılı sonuçlar aldığımı düşünüyorum
inan02

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al