Merhaba arkadaşlar, wordpress'e yöneti olarak giriş yapıyorum fakat tam anlamıyla yöneticilik iznim yok. Ne oldu bilmiyorum fakat bazı şeylere yetkiniz yok hatası alıyorum. İnternette bulunan bütün yöntemleri denedim fakat çözüm bulamadım Sonuç olarak artık sitemi sıfırlamaya kar verdim. Tek isteğim seo kaybetmemek için yazılarımı ve kategorilerimi kurtarmak. Ben wordpresi tamamen sildiğimde yeni bir wordpress kuracam ve hani temaların demosunda oluyor ya tek tıkla hazır yazılar kategoriler ve yorumlar ekleniyor. Onun gibi bir şey lazım bana. Siteme sıfırdan wordpress kurduğumda bütün yazılarımı ve kategorilerimi geri getirebileyim başka her şey silinebilir umumda değil. Yorumlar da kalsa iyi olur fakat olmazsa da yapacak bir şey yok.

Baştan söyleyeyim: Wordpress dışa aktar özelliği yok bende. Yani araçlar kısmında wordpress içe aktar diye bir şey var fakat dışa aktar diye bir bölüm yok. Eskiden vardı sonra kalktı işte.

Bunun dışında yazılarımı ve kategorilerimi nasıl çıkartabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden her şey için teşekkürler...