freelance iş ilanları

WordPress Gelişmiş Üyelik & Aidat Alma

16 Mesajlar 3.737 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
UNKEF

Bilemiyorum hizmet ödemelerinde shopier üzerinden çok yapılıyor. Ayrıca eğer öyle birşey gerekirse bence sembolik olarak plaket tarzı birşey verilebilir.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

emincan038 adlı üyeden alıntı

Soeun yaşarsanız destek olabilirim hocam.

Umarım yaşamam, yaşarsam haber ederim çok teşekkürler.

UNKEF adlı üyeden alıntı

Paytr için vergi mükellefi olmanız gerekiyor diye biliyorum.

alemburda adlı üyeden alıntı

UNKEF

shopier daha mantıklı gibi.

UNKEF adlı üyeden alıntı

shopier üzerinden aidat almak için bir ürün gösterilmesi gerekiyor diye biliyorum. Yani ücreti alınacak şeyin shopier üzerine eklenmesi lazım. Bir resim üzerine aidat yazıp bunu ürün gibi gösterip işlem yapılabilir mi ki ?

Şöyleki zaten 2 tip aidat olacak. İlk kayıt esnasında ödenecek mebla ile devam eden üyeliğin ücreti farklı olacak. Hangisi daha makul mantıklı hiç bilmiyorum zira daha önce hiç e-ticaret eklentisi ile uğraşmadım.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Şimdi sinirleniyorum çünkü şu basit şeye bile çözüm bulamıyoruz, Yazılımsal olarak değil, işletim olarak. Şimdi yazacaklarımı çoğu kişi devlet düşmanı gözüyle okuyacaklar. Ama olay şu kardeşim

Ülkemizde birçok girişimin önünde kısıt bulunduğundan dolayı çoğu şey yapılamıyor maalesef. Yani hep birilerine ve birilerinin çıkarlarına bağlı kalmak zorundasınız. Ya da bir yerlerde tanıdıklarınız olacak ki sizi korusunlar.

Ne diyeyim bu böyle gittikçe her şey başladığı gibi biter.

• Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

UNKEF adlı üyeden alıntı

Şimdi sinirleniyorum çünkü şu basit şeye bile çözüm bulamıyoruz, Yazılımsal olarak değil, işletim olarak. Şimdi yazacaklarımı çoğu kişi devlet düşmanı gözüyle okuyacaklar. Ama olay şu kardeşim

Ülkemizde birçok girişimin önünde kısıt bulunduğundan dolayı çoğu şey yapılamıyor maalesef. Yani hep birilerine ve birilerinin çıkarlarına bağlı kalmak zorundasınız. Ya da bir yerlerde tanıdıklarınız olacak ki sizi korusunlar.

Ne diyeyim bu böyle gittikçe her şey başladığı gibi biter.

Neye sinirlendiğinizi anlayamadım ve ne anlatmak istediğinizi anlayamadım hocam.

wmaraci
wmaraci

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

TheLacivert adlı üyeden alıntı

Neye sinirlendiğinizi anlayamadım ve ne anlatmak istediğinizi anlayamadım hocam.

Hocam basit bir bağıs sistemi kuracaksınız ama illaki vergi mükellefi olmanız şartı koşuluyor. Vergiden muaf olarak bir pos entegrasyonu yapmanız mümkün değil. Özetle, siz bu sitede belki de kendi isteği ile üye olan insanlara bir çeşit reel hizmet veya sanal hizmet sunacaksınız bilmiyorum. Bundan bile gelir dairesi pay istiyor. Zaten kendini zor döndürecek iş yerleri sırf bu nedenle batıyor, kaçakçılığa yöneliyor. Daha çok bu mevzunun detayı ama özetle böyle.

• Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

UNKEF adlı üyeden alıntı

Hocam basit bir bağıs sistemi kuracaksınız ama illaki vergi mükellefi olmanız şartı koşuluyor. Vergiden muaf olarak bir pos entegrasyonu yapmanız mümkün değil. Özetle, siz bu sitede belki de kendi isteği ile üye olan insanlara bir çeşit reel hizmet veya sanal hizmet sunacaksınız bilmiyorum. Bundan bile gelir dairesi pay istiyor. Zaten kendini zor döndürecek iş yerleri sırf bu nedenle batıyor, kaçakçılığa yöneliyor. Daha çok bu mevzunun detayı ama özetle böyle.

Anladım, eğer vergi mükellefliği gibi bir şey isterse hepsi yapacak bir şey yok; internet bankacılığı ile ya da bankaya giderek ücreti yatırırlar makbuzunu taratıp sisteme yüklerler.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al