wmaraci reklam
lidertakipci

Özel player ile oynatma? Yardım lütfen

6 Mesajlar 874 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Linuxer Linuxer WMARACI Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin, ben film dizi sitesi işletiyorum da şöyle bir sorunum var. Piyasa da ki embed kodlarını sağlayan siteler açıkçası hiçbir işe yaramaz. Ben istiyorum ki kullanıcılar sorunsuz bir şekilde film izlesin. Mesela alttaki görsel gibi:

Mesela BU SİTE gibi sadece tek bir tane alternatif olmasını istiyorum ama onun da donmamasını yada 360p'den 720p'e kadar alternatiflerinin olmasını istiyorum.

Bunu jwplayer ile sağlandığını biliyorum benim bilmek istediğim videoları yükleyip donmadan izlettirmek için ekstra domain ve hosting mi satın almam gerekiyor. Eğer satın alırsam benim adıma site olduğu için mahkemelik olmaz mıyım? Kısacası görsel de ki gibi player hizmetini tam olarak nasıl sağlayabilirim? Yardımcı olursanız gerçekten çok iyi olur, bu konu hakkında hiçbir bilgiye ulaşamadım.

wmaraci
reklam

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Bunun için ***da hizmet veren insanlar var;
https://www.***.net/uploading-isleri/1907304-dizi-ve-film-sitelerine-kusursuz-bir-stream-arsivi-player-video-patlama-derdi-bitiyor.html
https://www.***.net/uploading-isleri/1857445-128293-streamloaded-film-ve-dizi-siteleri-icin-ozel-video-servisi-127871-a.html

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Umutİrhan Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim, Tam olarak aradığım buydu. Ama benim *** üyeliğim yok rica etsem davetiye atabilirmisiniz. İlgili satıcılar mail adresi bırakmamışlar. Whois bilgilerim gizli olduğu içinde başvuru yapmadım açıkçası.

Hocam tamam iletişime geçtim tekrardan teşekkürler.

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Umutİrhan Hocam streamloaded bakıyordum da referans sağladığı sitelerde ki vidyolar hep sorunlu çalışmıyor, BU SİTE gibi oynatma seçeneğini nasıl sağlayabilirim? IDM bu linki algılıyor LİNK yani sitenin xyz versiyonu, sizce dosyaları xyz sitesine upload edip player ile mi oynatıyor?

wmaraci
wmaraci

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Linuxer Hocam 3 sitede kullanıyor olabilir. Örneğin 1.si ana site filmmodu yani. 2.si player. 3.sü ise filmleri upload ettiği sunucu. Filmleri yüklediği siteden linkini alıp player'a ekleyince iframe verir ve siz onu eklersiniz işlem tamamlanır.

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Umutİrhan Hocam kusura bakmayın fazla soru soruyorum. Benim takıldığım noktada bu, filmleri yüklediği site için telif yada mahkeme sorunlarını nasıl aşıyor? Bende site açabilirim yükleme işleri için ama bilgilerimi nasıl kesin olarak saklayabilirim ki? Yada sıradan bir hosting ile filmler donma kasma yapmaz mı? Eğer yaparsa nereden hosting almamı tavsiye edersiniz? Hocam site konusunda çok fazla yeniyim kafam bayağı karışık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al