wmaraci reklam
lidertakipci

Organik ziyaretçilerin vakit geçirme, sayfa görüntüleme ve hemen çıkma oranlarını iyileştirme?

4 Mesajlar 699 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

scurtel scurtel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek çevirici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar sitem günde 10-15 organik hit alıyor. benim için gayet yeterli zira çok ziyaretci almayan bir iş kolunda sitem var. Ama son iki gündür şunu fark ettim. Organik ziyaretçilerin oturum zamanları 1-1,5 dakikadan 0 saniyeye indi ( bence mümkün degil)ve hemen çıkma oranları yüzde 70-75 iken yüzde yüze 100 çıktı (bence bu da mümkün değil).

1 - sizce bir saldırı altında olabilir miyim? (çünkü bir kaç önemli kelimede sitem birinci çıkıyor)

2 - arkadaşlarıma google dan ilgili kelimeleri aratıp benim siteme girmelerini ve bol bol zaman geçirmelerini rica ettim (organik ziyaretçi gibi) ( sizce işe yarar mı?)

bu konularda beni aydınlatan olursa çok sevinirim.

At his best, man is the noblest of allbeings; separated from law and justice he is the worst.
wmaraci
reklam

scurtel scurtel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek çevirici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Bilgisi olan kimse yok mu?

At his best, man is the noblest of allbeings; separated from law and justice he is the worst.

fanciful fanciful WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kendi Halinde
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 5, (%100)
arkadaşların bunu sürekli olarak tekrarlayınca google bu durumu fark edecektir. Sayı olarak az ve sürekli aynı kişiler bu şekilde siteye giriş yaptığından dolayı herhangibi bir artısı olmaz. Bu arada gelen ziyaretçilerin organik olduğuna emin misin?

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Organik hit sistemini dene ancak ayarları siteninde forumunda gösterildiği gibi yap artışı görürsün. Ancak istediğin kelime için google aramalarında ilk 10 sayfa görünür olman gerelir.Sisteme buradan bakabilirsin.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al