wmaraci reklam

TO ve Sayfa TO kaç olmalı?

16 Mesajlar 3.059 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Şu kadar olmalı diye bir şey yok. Ne kadar yüksek, o kadar iyi demektir.(Tabi ki aşırı yüksek olması sitenin durumuna göre tehlikeli olabilir.) Bu bir istatistik sonuçta, olan bir şeyi ölçüp size gösteriyor. Bunu arttırma yollarını aramalısınız. Hem yerleşim, hem içerik olarak sürekli denemeler ve geliştirmeler yapmaya çalışın. Reklam yerleşiminde genellikle: İçeriğin içi, içeriğin yanı tavsiye edilir. Örneğin footer alanında ki bir reklam en gereksiz reklam tiplerinden biridir. Çünkü insanlar içeriğe bakarlar ve bir sitenin footer alanı insanların en az gördükleri ve en az dikkat ettikleri alandır. İnsanların en dikkatli oldukları alanlara reklam koymaya çalışın.
Nacizane tavsiyelerim.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Yusuf18 adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi benim hit tam tersi masaüstü mobil az geliyor ama mobilde çok az reklama yer verdim amp de aynı şekil ama yarın bi el atıp temaya reklam iyi yerleştirme yapacam açıkcası norveçteki amca oğullarını nereye kadar reklamlara tıklatıcam ki :) ahahaha :D

Burada 2481284812 kere yazışım galiba fakat tekrar yazayım Türkçe sitelerle zaman kaybediyorsunuz. Emeklerinize yazık

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
Backlinkcigeldi valla usta işe yeni girdim yarın iş başı bi maaş kazanak başlıcam açıkcası türkçe site ile gerçekten zor kazanmak ama niş olayı vs bilgim yok açıkcası hani onu da araştırmak gerek .. hangi kelimeler iyi kazandırıyor rekabet vs bunlarıda araştırmam lazım pek biglim yok açıkcası

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Reklam Optimizasyon ipuçları
Yusuf18 aliveli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aliveli aliveli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 279 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Hocam temanın da etkisi büyük birde içerik durumu vs.. benim içerikler baya uzun sayfada tutuyorum ama reklam yerleşimi ciddi anlamda to oranını etkiliyor. Açıkcası sitedeki reklam yerleşimini ben yapmadım bir arkadaşa yaptırdım her işin ehli var hocam debelenip durmanın anlamı yok sonuçta bu reklam yerleşim işini senelerce yapan insanlar var. Tavsiyem sizde birine yerleşim yaptırın. Özelden de kendisini iletirim isterseniz. Bir insanın her şeyi bilmesi mümkün değil bazen bir başkasının tecrübesinden yararlanmak gerekiyor

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Burada 2481284812 kere yazışım galiba fakat tekrar yazayım Türkçe sitelerle zaman kaybediyorsunuz. Emeklerinize yazık

hocam eyvallah ama iyi düzey ingilizcem var ona rağmen çok zor ziyaretçi çekebiliyorum. İngilizce rekabet çok yüksek...
Yusuf18

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Yusuf18 adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi valla usta işe yeni girdim yarın iş başı bi maaş kazanak başlıcam açıkcası türkçe site ile gerçekten zor kazanmak ama niş olayı vs bilgim yok açıkcası hani onu da araştırmak gerek .. hangi kelimeler iyi kazandırıyor rekabet vs bunlarıda araştırmam lazım pek biglim yok açıkcası

Afedersin bu sektörde aklı kendine yetmeyen fakat ayda 30k kazanan adamlar gördüm o yüzden motivasyon kaynağın bu olsun bu ... lar yaptıysa ben de yaparım diyeceksiniz. Kendinize güvenin ya kimse ana karnında öğrenmiyor bu işleri. Azıcık fedakarlık bolca emek önünde kim durabilir?
Yusuf18 aliveli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al