wmaraci reklam
lidertakipci

Profesyonelce hazırlanmış Adsense Gelirli İngilizce "Site Ağı"'mızı satıyoruz.

2 Mesajlar 574 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Webino Webino Webino -Web Yazılım & SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 57 / 28
  • Ticaret 3, (%67)
[SIZE=3][SIZE=5]Profesyonelce hazırlanmış Adsense Gelirli İngilizce "Site Ağı"'mızı satıyoruz.%1000 Özgün ve Yatırımlıktır.[/SIZE][/SIZE]
Site adresi : PM VEYA İLETİŞİM ADRESLERİMDEN SADECE UYGUN GÖRDÜĞÜM KİŞİLERE VERECEĞİM.
Site için istenen fiyat : 1000 TL (PİNLİ ADSENSE DAHİLDİR.)
Sitenin aylık getirisi: Adsense 2 Ay önce alınmıştır.Metrikler alttadır.
Sitenin açılış tarihi: 1 Sene 1 ay
Ziyaretçi kaynağı: Google - Sosyal Medya
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 Sene 1 ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Herşey dahildir.
Hosting dahil midir:İdare edilebilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız - Wordpress.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok.

BU SİTE AĞINI NEDEN SATIYORUZ ?

Profesyonel makale ekibimiz ile birlikte yürüttüğümüz yabancı site ağımızı satış sebebimiz istediğimiz yazılımın istediğimiz şekilde çalışmamasıdır.Normalde planladığımız yazılımın çalışacağını varsayarak kurduğumuz bu mükemmel site ağını satmak zorundayız çünkü yazılımı halledemedik.O zaman neden satıyorsun ? Diye soranlar olursa, yazılımı halledemediğimiz için hayal ettiğimiz mevlaya ulaşamadık.Sitelerde tanıtım yazısı, reklam alımı sağlanırsa ve bizim gibi düzenli içerik girilirse aylık gelirinin çok yükseleceği bariz bellidir.Fakat bu aylık gelir 2 bin tl 3 bin tl yada 10 bin tl dahi olsa bizi karşılamayacak.Olabilirmi ? düzenli içerik girilirse kesinlikle olabilir altta attığım görüntülerden sizde anlarsınız.Fakat hayal ettiğimiz mevla çok daha farklı olduğu için tatmin etmeyecek, bu yüzden satıyorum.

[SIZE=4]Sitelerimizin hepsi Sosyal medyadan değil [COLOR=#F37934]organic search (Google)[COLOR=#000000]'[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#F37934][COLOR=#000000]dan hit almaktadır.Makaleler profesyonelce analiz edilip başlıkları ona göre belirlenip %100 özgün ve SEO uyumlu yazılmıştır.[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#F37934][COLOR=#000000][COLOR=#B8312F]Webmasters Görüntüleri (Örnek bir sitemiz)[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#F37934][COLOR=#000000]

[CENTER]

[/CENTER]
[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#F37934][COLOR=#000000]

[CENTER][COLOR=#B8312F]Adsense Görüntüleri
[/COLOR]

[/CENTER]
[/COLOR][/COLOR]

Site ağımızda herhangi bir tanıtım yazısı, reklam veya link satışı bulunmamaktadır.Eğerki bu reklam türlerini kullanırsanız tanıtım yazısını 30 dolardan reklam satışlarını konumuna göre minimum aylık 20 dolardan satmanız uygundur.

Alan kişiye aldıktan sonra sitelerin hepsini nasıl geliştirebileceğini, ne kadar geliştirebileceğini ve eğer bilmiyorsa herşeyi öğrenene kadar danışmanlığını yapacağız.Bu forumda birçok site sattım ve sattığım kişilerin hepsine öğrenene kadar yarı yolda bırakmayıp hepsinin memnun olmalarını sağladım.Bu site ağını alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

Site ağını adsense gelirinin 8 katına satacağımı düşünenler lütfen ilgilenmesinler.Bu site ağı eğerki ilgilenilip biraz yatırım yapılırsa aylık gelirinin uçacağı çok barizdir, bütün hit anahtar kelimelerden organik ve google tarafından çekilmektedir.Sektörler ise reklam satımına ve adsense tbm yüksek gelmesine çok müsait, seo yapmak içinse para harcamaya gerek duyulmaz.

Sitelerin hepsi linkwheel döngüsü için [COLOR=#B8312F]farklı ip'lerde[/COLOR] barınmaktadır.Yakın bir zaman içerisinde satın alınmazsa satış durdurulacaktır, çünkü sitelerle hergün ilgilenildiği için siteler büyüdükçe satışı durdurabiliriz.

[COLOR=#41A85F]İLETİŞİM[/COLOR]
[COLOR=#2969B0]Skype :[/COLOR][COLOR=#000000]e-m-i-n_12344@hotmail.com ve [/COLOR][COLOR=#41A85F]WhatsApp : [/COLOR][COLOR=#000000]0534667otuzyirmibir[/COLOR]

wmaraci
reklam

onuragarti onuragarti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
pm lütfen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al