wmaraci reklam
lidertakipci

TeknolojiKafa | Kafasında Daima Teknoloji Olanların Blog'u

13 Mesajlar 1.065 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

umutyasaruzmez umutyasaruzmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci, Blog yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ü**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Fikirlerinizi bekliyorum+

wmaraci
reklam

rasimoguzhan rasimoguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 56 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
hocam site güzelde ben şeyi anlamadım menüde neden 404 yada Tema download link var bide tema yapımcı kısmında tasarımcının adını değiştirip kendi aklını eklemişsin hani konuyu baltalamak değil amacım içerikler tamam dikkat çekiyor ama menüye düzen getirseydin daha iyi olurdu bide tasarımcısının adını değiştirmen kötü olmuş sonuçta adam bunun için zaman harcamış bırak backlink alsın kendi adında sonuçta senin başka siteye bağlantı vermen yada başkasının tasarımını kullanman önemli değil ki kullanıcı siteni sevsin yeterli yani :)

https://webfixonline.blogspot.com/ http://roksoftware.site

umutyasaruzmez umutyasaruzmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci, Blog yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ü**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

rasimoguzhan adlı üyeden alıntı

hocam site güzelde ben şeyi anlamadım menüde neden 404 yada Tema download link var bide tema yapımcı kısmında tasarımcının adını değiştirip kendi aklını eklemişsin hani konuyu baltalamak değil amacım içerikler tamam dikkat çekiyor ama menüye düzen getirseydin daha iyi olurdu bide tasarımcısının adını değiştirmen kötü olmuş sonuçta adam bunun için zaman harcamış bırak backlink alsın kendi adında sonuçta senin başka siteye bağlantı vermen yada başkasının tasarımını kullanman önemli değil ki kullanıcı siteni sevsin yeterli yani :)

Çok önemsememiştim sadece benim adım yazsın diye değiştirdim ismime tıklayan adamın sitesine gidiyodu ama şimdi düzenledim menüyede el attım tekrar bakarsan sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al