wmaraci reklam
lidertakipci

Zararlı backlinkler nasıl tespit edilir?

13 Mesajlar 1.752 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MiranMira MiranMira Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 26 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

Muratcam adlı üyeden alıntı

Zararlı backlink konusuna girdiyseniz muhtemelen sağdan soldan 1000 backlink al 2000 backlink al yazan yerlere sitenizin adını girdiniz. Tabi bu bir tahmin bende aynı yoldan geçmiştim :)

İlk olarak sitenize gelen bağlantıları webmaster tools üzerinden kontrol edin. Zararlı veya afaki yerler var mı varsa o siteleri txt dosyasına yazıp silme aracı yardımı ile yollayın

https://www.european-business-connect.net/URLs.php birde şu siteden backlinkleri kontrol edin eğer bir şey çıkmıyorsa bir kaç gün sonra tekrar bakın.

Diğer bir yöntem ise eğer başta dediğim gibi bir işlem yaptırsanız ve siteyi biliyorsanız olmayan bir adres sallayıp gönderdim dediği backlinkleri listeletin onları txt dosyasına kopyalayın ve silme aracına gönderin.

Bu işin ustaları daha iyi bilir ama ben bu şekilde var olanları temizlemiştim pek bişeyde çıkmamıştı ama izlediğim yol buydu sorunsuz devam ediyorum. Yinede işin ustalarına kulak ver derim

Dostum teşekkürler. Bu txt durumunu webmastera gönderdim. 20 gün oluyor. Ama herhangi bir olumlu- olumsuz durum göremedim?

wmaraci
reklam

MiranMira MiranMira Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 26 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Semrush kullanın ücretsizde kullanılıyor çoğu özellik

Deneyeceğim teşekkürler dostum

robotercih robotercih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 9 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Webceo sitesine 14 günlük ücretsiz üye olun. Dashboard'da backlink bölümüne girin orada toxic sayfalar bölümü var oradan görebilirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al