wmaraci reklam

Site güncel kalma sorunu

2 Mesajlar 381 Okunma
smmexpress

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar şimdi benim kadrosu.com(temsili) diye bir sitem var ama içerik sıkıntısı yaşıyorum; biliyorsunuz ki google hem uzun yazı istiyor hem de sitede kalma süresinin uzun kalmasını istiyor, durum böyle olunca içerik sıkıntısı yaşıyorum.

İçeriklerim genelde;

Fenerbahçe kadrosu
GS kadrosu
Beşiktaş kadrosu
vs...

Bu şekilde tüm takımları girdim ama insanlar fenerbahçe 2018,2017 kadrosu olarak da aratıyor ve benim tüm kadroları tek posta yayınlamam zor fakat yayınladığımda ilk sırada çıkıyor bu sefer de sayfada kalma süresi düşüyor, ayrı ayrı postlarda yazsam bu seferde tek sayfada yazan rakipler ilk sırada çıkıyor. Üstüne bir de ayrı ayrı yazdığımda google bunları kopya yazı olarak algılayıp indekslemiyor; tüm bu sorunları nasıl çözerim? tek sayfa olarak yazmaya devam mı edeyim ki google öyle istiyor, yoksa siteyi güncel tutmak için alt klasöre soru-cevap teması kurup ara sıra oraya soru-cevap ekleyerek güncel kalmaya devam mı edeyim?

wmaraci
reklam

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Tüm kadroları zor da olsa girin bence. Her zaman güncel tutun. Tabii bu uzun ve detaylı bir içerik olacağından emeklerinizin karşılığını bulması için daha fazla özen gösterin. 2 ya da 3 anahtar kelime için seo çalışması yapın. Linkleri buna göre inşa edin. Rakiplerinizi analiz edip onları egale edebilecek tüm hamleleri yapın. Ziyaretçileri alt klasörlere ya da subdomaine dağıtmak bana göre iyi değil. Çoğu niş site 5-10 makale ile sağlam hitler alıyor. İçerisindeki 5-10 makale çoğu sitenin yayın tarihinden daha sağlam. Siz de bu şekilde kalite odaklı düşünüp az ama öz index çıkarırsanız domain otoritesi de artacaktır.
nigne2011

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al