wmaraci reklam

Bu servis ile link kısaltma sitelerinden çok kazanacaksınız!

60 Mesajlar 8.006 Okunma
wmaraci reklam

yuez yuez - Sosyal Medya - Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 42 / 37
  • Ticaret 14, (%93)
Sistem çıktığında alıntı yaparak haberdar olmak isterim, tebrikler
lnlymn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

lnlymn lnlymn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci - Mobil Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

Linuxer adlı üyeden alıntı

Bu dediğiniz sistemin biraz değişik versiyonunu ücretli olarak kullanıyorum, kullandığım sistemde link kısaltma yok, bu yazılımınızı şahsen gözümde daha iyi gösteriyor. Fakat sistem neden ücretsiz onu anlamadım?

İlk başta bayilik alacak kullanıcılar için link kısaltma sitesine referans ile kayıt olma şartı koymak istemiştim ondan vazgeçtim. Sisteme belki ufak bir donate (bağış) sistemi koyabilirim. Bağış yapan arkadaşlarımız içinde belki birkaç özellik ekleyebiliriz. Ama bu özellikler tabii ki kesinlikle bağış yapmayan üyenin sistemi kısıtlı kullanacağı anlamına gelmiyor. Bu özellikler şöyle olur. İndirme sayfalarına sosyal medyalarını ekleyeceği butonlar koyarız. Ücret ödeyenlerde bu alanlar aktif olur. Bu sadece bir örnek tabii ki. Onun dışında hem normal üye hemde bağış yapan üye sistemin tüm ana özelliklerini kullanacaktır.

Linuxer Linuxer WMARACI Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

lnlymn adlı üyeden alıntı

İlk başta bayilik alacak kullanıcılar için link kısaltma sitesine referans ile kayıt olma şartı koymak istemiştim ondan vazgeçtim. Sisteme belki ufak bir donate (bağış) sistemi koyabilirim. Bağış yapan arkadaşlarımız içinde belki birkaç özellik ekleyebiliriz. Ama bu özellikler tabii ki kesinlikle bağış yapmayan üyenin sistemi kısıtlı kullanacağı anlamına gelmiyor. Bu özellikler şöyle olur. İndirme sayfalarına sosyal medyalarını ekleyeceği butonlar koyarız. Ücret ödeyenlerde bu alanlar aktif olur. Bu sadece bir örnek tabii ki. Onun dışında hem normal üye hemde bağış yapan üye sistemin tüm ana özelliklerini kullanacaktır.

Hocam bu sistem sürekli güncelleme ister, buda sizin zamanınızı alacak demektir. Şahsen ben böyle bir sistem tasarlasaydım ve ücretsiz hizmete sunsaydım, zamanla sıkılır güncellemezdim. Kendi fikrimi söylüyorum, bağış yapacak olan insan sayısı bir kaç kişiyi geçmez. Bu da sizi tatmin etmez, bildiğimiz gibi internet aleminin çoğunluğu beleşçi, bencil, pislik insanlardan oluşuyor. Sizin iyi niyetinizi suistimal ederler (nefret ediyorum böylelerinden).

Cüzi bir miktar ücret karşılığı sistemi satmanızı tavsiye ederim, tabii karar sizin

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

Linuxer adlı üyeden alıntı

Hocam bu sistem sürekli güncelleme ister, buda sizin zamanınızı alacak demektir. Şahsen ben böyle bir sistem tasarlasaydım ve ücretsiz hizmete sunsaydım, zamanla sıkılır güncellemezdim. Kendi fikrimi söylüyorum, bağış yapacak olan insan sayısı bir kaç kişiyi geçmez. Bu da sizi tatmin etmez, bildiğimiz gibi internet aleminin çoğunluğu beleşçi, bencil, pislik insanlardan oluşuyor. Sizin iyi niyetinizi suistimal ederler (nefret ediyorum böylelerinden).

Cüzi bir miktar ücret karşılığı sistemi satmanızı tavsiye ederim, tabii karar sizin

Sistemi satmam mümkün değil ama dediğim gibi ücretli üyelik oluşturup bir şeyler yapabiliriz

wmaraci
wmaraci

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)

Sistemi satmam mümkün değil ama dediğim gibi ücretli üyelik oluşturup bir şeyler yapabiliriz

Baltalayıp satın almak istemesi... bence çok iyi tutabilecek bir sistem. Kolay gelsin

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)

Aslında olay işlevselliğe bağlı. Yani ben kendi istediğim kısaltma sitelerini düzenleyip, link kısaltma geçiş ekranına banner, sosyal medya ikonları koyabilecek vede bana sunulan kodlarla hali hazırda bulunan linklerimi kolayca kısaltabileceğim bir panel olursa hem satıcı hem alıcı için ücretli üyelik en temizidir. Fakat diğer türlü tek bir yönetim panelinden sadece siz ne sunarsanız biz onu kullanmak zorunda kalırsak bu durumda alıcıların kendine göre düzenlemesi için direkt sistemin satışıda mantıklı olur. 3. ihtimal olan ücretsiz dağıtım içinde ilk geçiş ekranına kendi banner reklamınızı vs koyarak ücretsiz kullanıcılardan kazanabilir donete atanlardan reklamı kaldırabilirsiniz.

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Çok güzel düşünmüşsün hocam emeğine sağlık . Beklemedeyiz. :)
lnlymn

kişi bu mesajı beğendi.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

Mikado Mikado Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
bende takipteyim güzel proje gerçekten tebrikler
lnlymn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Güvenliği daha da üst seviyeye taşıyarak indirme linklerinide şifreledik. Kullanıcı adınıza göre indirme linkleri şöyle;
https://s1.724indir.com/test/6313d317/
https://s1.724indir.com/admin/1414e381/

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Sistemimizi test etmek isteyenler PM atarsa bayilik verebilirim. Herhangi bir hata varsa müdahele ederiz hep beraber

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al