wmaraci reklam
lidertakipci

Farmasi ile Para Kazanma

2 Mesajlar 537 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

servetese servetese WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gümrükçü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar öncelikle merhaba

Yerli üretim olan Farmasi ürünlerini kullanmak denemek ister misiniz. Ürünler Yüksek kalite ile üretilmekte olup %100 yerli üretimdir.

Türkiye’de bir numara olma yolunda hız kesmeden ilerleyen Farmasi ailesine katılarak siz de gerek kendi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, gerekse satış yaparak kazancınızı katlayabilirsiniz.

Farmasi geniş ürün yelpazesi ile tüm ev ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyata alabilirsiniz. Deterjandan diş macununa parfümden şampuana sporcu besinlerinden herşeyi bulabilirsiniz.

İster çevrenizdeki arkadaşlarınıza satarak kazanın isterseniz size ait referans ile üye yaparak üyelerinizden kazanç sağlayabilirsiniz.

E-ticaret firmaları özellikle ürün konusunda satışlarından daha çok kar elde edebilir. n11 gittigidiyor vs. pazaryeri sitelerinde %20 %30 kar ile satış yapabilir.

10 günden beri işsizim bu işe girdim bir çok insana Farmasi ürünleri tanıtırken yeni üyeler kazandım. Bu zamana kadar bir çok network market toplantısına katıldım hep kim uğrasıcak bununla dedim. İnsanlara farmasi diyince pozitif yaklaştılar. Herkesin kazançlı çıktıgı bir sistem. Hediyeleri para ödülleri bol olan firma en azından 2 dk ayırarak sisteme üye olmanızı tavsiye ederim. Hemde bana yardım etmiş olursunuz.

refli üyelik: http://www.farmasiint.com/default?RefGuid=8df055ee-003d-461f-a9cc-2c3db6c968cf

refsiz üyelik: http://www.farmasiint.com

wmaraci
reklam

donanma44 donanma44 Eğitmen Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 200 / 91
  • Ticaret 1, (%100)
Farmasi Üye Ol Hizmetinin Getirileri Nelerdir?

Farmasi üye ol hizmeti, Farmasi markasının girişimcilik alanında kendini geliştirmek isteyen kişilere sağladığı büyük bir hizmet kapısıdır. Farmasi üye ol hizmetinden yaralanan girişimciler, Farmasi’nin bünyesinde satışa sunduğu kişisel bakım ürünlerini %30 - %40 aralığında bir indirim ile satın almaktadır. Üye olan kişiler bu indirimli ürünleri, ürünlerin normal fiyatlarından satışa sunmasıyla birlikte ürün bazında kar elde etmeye başlamaktadır.

Her geçen gün hizmet verdiği kişi sayısını arttıran ve ürünleri daha çok kişi ile buluşturan girişimciler, elde ettikleri kazançlar doğrultusunda kendilerine ekipler kurarak, Farmasi bünyesinde de üyelikten Farmasi Elmas Müdürlüğe kadar yükselme fırsatı yakalayabilmektedir.

Farmasi Elmas Müdürlük İle Hayallerine Kavuşan Bir Girişimci: Zeynep Bozkurt
Farmasi üye ol hizmeti ile Farmasi’nin bünyesinde çalışmaya başlayan Zeynep Bozkurt, kendi ekibini kurarak oldukça kısa bir süre zarfında önce müdürlük, ardından da Platin Müdürlük seviyesine yükselmiştir. Yaklaşık 1 ay sonra da Farmasi Elmas Müdür unvanını kazanan Zeynep Bozkurt, kazancını 5’e katlayarak şirket adına kendine özel bir araç tahsil edilmiştir.

Zeynep Bozkurt’la Farmasi Üyelik
Markanın elmas müdürlerinden biri olan isim, sizlere keyifli ve uygun fiyatlı kozmetik alışverişin kapılarını aralamaktadır. Sizler de bu platform altında faaliyet sürmeye ve para kazanmaya başlamak için iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

https://girisimcizeynepbozkurt.com/farmasi-uyelik/

Fırsatlarla dolu bu dünyaya katılmak için siz de hemen Farmasi Üyelik Farmasi Üye Ol özelliği ile üyeliklerinizi tamamlayın.

Whatsapp Tel
0554 476 8952

Evinkur Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama ve Ofis Taşıma    
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al