wmaraci reklam
lidertakipci

İnstagram'da sayfa büyütme Taktikleri

17 Mesajlar 3.225 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DarkMaster DarkMaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 53 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, herkes İnstagram'da sayfa büyütme hakkında bildiği taktikleri, tecrübeleri; kullandığı araçları vs. bu konu altında paylaşabilir mi?

Teşekkürler, iyi forumlar :)
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Ertugrulbey Ertugrulbey ww.deevans.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Mobilya, Blog
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 15 / 19
  • Ticaret 3, (%100)
Klasik Taktik Takip Gönder.
DarkMaster

kişi bu mesajı beğendi.

Mobilya Blog'u

UtkuTez UtkuTez Sermaye Piyasaları Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Sermaye Piyasaları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 33 / 24
  • Ticaret 8, (%100)
Yapacakların kısıtlı olduğu için dışardan basit gibi görünen ama aslında çok zor olan işlemdir. Instagram kuruluş amacıylada olduğu gibi fotoğraf üzerine yaratılan bir uygulama. Her şeyden önce özgün içerik ve ilgi çekici göze güzel gelen görseller paylaşmak bir adım öne atar.

Bir diğer önemli nokta kesinlikle yer etiketleridir. Her gönderide Türkiye'nin en farklı bir ilçesini, ilini veya güzel bir yerini konuma koymak hem güzel gözükecektir hemde çeşit çeşit arama sonuçlarında yer alacaksınız.

Tabii böyle her gönderide ayrı konum girin ama etiket girmeyin. Sadece paylaştığınız görseli nitelendiren etiketler kullanmak hem etik hemde potansiyel takipçi toplamada daha önemlidir.

Bunlarla birlikte güvendiğiniz gönderilere aylık bazda bir reklam kampanyası yaparak ufak tefek ücretlerle uzun vadede olsa güzel bir şekilde sayfanız raya oturacaktır.

Belli bir zaman sonra iş birlikleri ve kampanyalarla kazanca başlayabilirsiniz.
DarkMaster nettebugun1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 53 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
UtkuTez hocam, çok güzel ve farklı noktalara değinmişsiniz bunlarla ilgili birkaç detay/soru sormak istedim.

Öncelikle atıyorum mizah sayfası da olsak bu taktik ile her gönderiye farklı farklı konumlar mı girmemiz gerekmekte?

İkinci olarak hali hazırda kitlesi olan sayfalara mı reklam vermek daha yararlıdır yoksa uzun vadede İnstagram'a reklam vermek mi?

Son olarak bir sayfayı düzenli bir biçim de büyütebilmek için aylık ne kadar reklam harcaması yapılmalı?

Teşekkürler tekrardan.

wmaraci
wmaraci

UtkuTez UtkuTez Sermaye Piyasaları Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Sermaye Piyasaları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 33 / 24
  • Ticaret 8, (%100)

DarkMaster adlı üyeden alıntı

UtkuTez hocam, çok güzel ve farklı noktalara değinmişsiniz bunlarla ilgili birkaç detay/soru sormak istedim.

Öncelikle atıyorum mizah sayfası da olsak bu taktik ile her gönderiye farklı farklı konumlar mı girmemiz gerekmekte?

İkinci olarak hali hazırda kitlesi olan sayfalara mı reklam vermek daha yararlıdır yoksa uzun vadede İnstagram'a reklam vermek mi?

Son olarak bir sayfayı düzenli bir biçim de büyütebilmek için aylık ne kadar reklam harcaması yapılmalı?

Teşekkürler tekrardan.

Ben daha önce çok sayfa ürettim. Ürettiğim sayfaları şu şekilde yapıyorum;

1) İlk olarak panelden 10.000 takipçi atıyorum.
2) Otomatik beğeni kuruyorum.
3) Daha çok video gönderilere ağırlık veriyorum.
4) Video gönderimlere panelden gösterim, izlenme ve kaydetme gibi gibi keşfet etikili hizmetleri veriyorum.
5) Güncel bir gönderi bulup haftalık sponsorlu reklamları veriyorum.
6) Ayda bir güzel bir sayfada ekstra reklam veriyorum.

Ne kadar harcıyorum?
Sponsorlu reklam için haftalık 100 TL harcıyorum. Her gün eşit şekilde bölünüyor zaten.
Sayfalara reklam verirken 150-200 tl gibi bir şey tutuyor zaten o şekilde reklamı çıkıyorum.

Takipçi gönderimi çok yapmayın. Bir kere başlangıca özel yapın. Daha sonra yaptıklarınız düşücek. Gelen takipçiden giden takipçi fazla olursa Instagram stat dediğimiz seviyeniz düşecek. A B C D gibi isimlendirilen statlar için ideal B+ dır. Gelişim gösterir günlük takipçiler kazanırsınız.

Instagram statlarını öğrenmek için SocialBlade sayfasını kullanabilirsiniz. İlk kullanımda sayfanızı ilk arattığınızda çıkmayabilir. Veritabanına kaydediyorsunuz. 24 saat sonra görebilirsiniz sonuçları.
DarkMaster Talip68 arifcan1903

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 53 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
UtkuTez değerli tecrübelerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler hocam :)
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

Talip68 Talip68 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Sayfa büyütmede hashtagler kullanırken dikkatli şekilde kullanırsan güzel getirileri olacak bir yöntem de futbol etiketlerini zamanında kullanmaktır. Detaylı bilgiyi buradan bulabilirsiniz.
http://www.macfilmhabertv.com/2019/03/en-etkili-instagram-etiketleri-2019-bu.html?m=1
DarkMaster

kişi bu mesajı beğendi.

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
Talip68 hashtag ile artık takipçi kazanamazsınız :) Keşfet çıktıktan sonra hashtag kullanımı düştü. Girenlerde ilgi çekici bir içeriğiniz yok ise tıklamayacaktır bile
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Instafly diye bir uygulama var ücretli bu uygulama sayesinde sayfalarını büyütenler çok bir inceleyin derim.

nettebugun1 nettebugun1 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
Minik ve belki önemsiz bir ayrıntı, yalnız şunu gördüm: Bir mahalle, köy, ilçe, mekan türü yer konuma yerleştirmek daha mantıklı. Hem o noktada görünüyor, hem de onun bağlı olduğu ilde. Diğer yandan sadece il konulursa, malum sadece o il için görünüyor.
DarkMaster Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al