Anket Doldur Para Kazan (hk.)

5 Mesajlar 757 Okunma
smmexpress

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)
Anket doldurarak para kazanma olayini daha onceden denedim ama sabirsizliktan basarisiz olmustum.

Dün hala oğluyla konusuyoduk adam Clixenseten 1 ay oyle gelen anketleri doldurup 10$ kazanmis 1 ayda tabi her gun anket gelmiyor :)

Bende anket doldurma isine gireyim dedim varmı ödeme aldığınız güzel anket siteleri

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.
wmaraci
reklam

spartecus1 spartecus1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek işletme
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Aşağıdaki verdiğim linkteki yazıyı okumanı tavsiye ederim. http://gelirrehberi.blogspot.com.tr/2016/02/anket-doldur-para-kazan.html

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)

Ya hocam o 40tl lik pakette ne oluyorki guvenilirmi ? Yani hakkatten gunluk 20$ versigni kanitlayan bir sey olsa alym hemen ama guvenli gorunmuyo?

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.

sergennaslan sergennaslan Razer Gold %80 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 251 / 253
  • Ticaret 102, (%100)
Ömer kardeşim merhaba, https://www.serikazanc.com/anket-doldur-kazan/ buradan 26 adet anket sitesine üye olabilirsin, ayrıca clixsense sitesine üye olup clixaddion eklentisini kurarsanız anket geldiğinde bilgisayarınızda alarm çalar tavsiye ederim yani.

wmaraci
wmaraci

erena3000 erena3000 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
internet başında çok zaman geçiriyorsanız, bunu yaparken para da kazanabilirsiniz. Öncelikle yan gel yat ve kazan değildir, emek harcarsan kazanırsın...

2 günde 10-15 dolar birikir. Ödeme kanıtlarını ve miktarlarını üye olduktan sonra forum içerisinden inceleyebilirsiniz. Dilerseniz kendilerine doğrudan sorularınızı sorabilirsiniz.

kalabalık olmak önemli 100 kişi olunca %25, 200 kişi olunca %30 daha çok kazanılıyor.

Benim de 2 günde 14 küsür dolarım birikti. hızlı birikiyor ama nakit çekim seçeneği de olsa çok iyi olurdu.

Hep beraber kazanabileceğimiz üyelik linkini ben de paylaşayım. Üyelik için; https://www.clixsense.com

Anketler türkçe, düzenli takip ederseniz iyi bir kazanç elde edersiniz, sürekli internette olanlar için ideal bir anket sitesi ve sadece anket değil görevler yaptıkça da kazanç edilen bir sitedir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al