wmaraci reklam
lidertakipci

Ortalama 3 bin tl gelirli film.sitesi satilik

3 Mesajlar 606 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cozumx Cozumx WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 19.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Üretim planlama
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Site adresi : pm ile ciddi alıcı oldugunu dusunduklerıme verecegım
Site için istenen fiyat : Teklifde bulununuz
Sitenin aylık getirisi: sıte ye 10 gun once Reklam ekledim 10 gunde ortalama 800 TL kazandı " alıcıya gosterılecektır.
Kategori, sitenin içeriği nedir: dizi film
Günlük hit sayısı: ortalama tekil hiti 13k
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex )
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:evet
Hosting dahil midir: 1 hafta ıdare edilir
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı:hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yoktur

LÜTFEN OKUYUN
Arkadaşlar siteyi ortalama 2 ay kadar 3k tekıl hıtlerde ıken aldım . Sıteye baya calısma yaptım " iç seo sunucu optımasyonu resım optımsyonu vs " ozgun ucretlı yazılmıs makalelerle sıteyı guclendırdım alexa TR degerını 2.8k lara dusurdum hergun hızlı sekılde dusuyor. Sitede cok saglam calısma yaptıgım 1 dizi çok iyi sekilde tutdu ve su an nerdeyse hitlerin tamamı bu diziye geliyor. dızının telifli olan sezonları da var telıfsız sezonları da var. Ayrıca 2 tane yerlı film ve bir tane yabancı fılmden de az da olsa hıt gelıyor. Film sektoru oldukca riskli bi sistemdir. en ufak guncellemede takla atabılırsınız. Sıte sadece 1 dızıden hıt alıyor bu olumsuz durum bunun farkındayım . Ancak sıte fıyatınıda gercekten onun ıcın uygun tutacagım . Siteyı alıp ortalama 13k organık hıtle dıger fılmlerden de sıralama alıp bır anda 30k 40k yapabılırsınız bu hayal degıl . site kesinlikle bu işlerden anlayan tecrubelı kısılere satılacaktır .Site malum bet reklam sırketınden gosterım bası ödeme alıyor . Siteyi satmamda ki amac tüm samımıyetımle soyluyorum site su an patlamaya hazır bır bomba bunun ıcın bazı dıs seo calısmaları yapmak lazım ben sıteye butce ayıramadıgım ıcın aksıne bosyere sıteden lınk sattıdım ıcın sıte kotu duruma gelmesın ılgılenen bırı olsun dıye satılıga cıkardım . sıteyı alıcak kısı dedıgım yerlerden gereklı lınklerı tanıtım yazılarını alıp gunluk dedıgım sekılde ıcerık gırerse kısa zamanda yukseltır. Forumda daha once cok sıte aldım sattım bu sıte de kı tek sorun tek dızıden hıt alması .Cogu kısı bılır sıteyı sattım kısılere her turlu destegı herzaman verırım. Aklıma gelen bunlar lütfen ciddi alıcılar pm istesin iyi forumlar.
Forum dışı iletisim : cozumx.tr@gmail.com

wmaraci
reklam

millertekadam millertekadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 171 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
Site icin düşündüğünüz rakamla birlikte pm alabilir miyim.

erhan123 erhan123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin adını alabilir miyim hocam acil dönüş lütfen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al