herkese selamlar güzel insanlar

seo mesleğini araştırıyordum bir arkadaşımla konuştum seo mesleğini bu işe girmeyi düşünüyorum dedim o da dediki çok zordur dedi yapamazsın dedi, ben de dedim bu yapanlar nasıl yapıyor, gerçekten bu işi bilen çok az kişi var dedi bu işi bilen gidip konu açıp 50 liraya seo satmaz dedi kendi sitesini açar dedi, bir yerden mantıklı, ama ben bir kaç kişiden bilgi aldım zorlu kelimelerde 1. sırayı yakalamışlar, yinede sizin bilgilerinize ihtiyacım var,lütfen yorum yazanlar zorlu kelimlerde 1. sıraya yükselen kişiler olursa benim için daha yararlı olacaktır
1. internette seo uzmanı olmak için yeterli kaynak var mı,bu kaynaklar hangileri ve ingilizcem yok sorun olur mu
2. bir site açıp internetten edindiğim bilgileri deneyerek ortalama ne kadar sürede orta ölçekli kelimelerde 1. sıraya yükselirim, günlük 6, 7 saatim boş vaktım var
3. deneme yanılma yöntemi ile denesem ve sürekli uğraşsam başarılı seo yöntemlerini bulabilir miyim,
4. sürekli denesem ortalama ne kadar sürede seo uzmanı olurum, yani zorlu kelimelerde 1. sıraya yükselirim
5. gerçekten bu işi bilen biri var mı ve 1. sıra başarılarını yakalamış mı varsa bana yol göstere bilir mi, ve bende evde boşum ona yardım ederim, belki işleri var dır yetiştiremiyordur ortak proje yaparız
6. seo bitmez diye düşünüyorum ama biticeğini düşünen var mı
7. tavsiye edeceğiniz udemy kursu var mı
şimdiden değerli bilgilerini paylaşan herkese teşekkür ederim, gerçekten bilen insanlar lütfen yazsınlar onların bilgilerine muhtacım, sevgi ve iyilikle kalın