freelance iş ilanları

Onaylatma işi de olmadı, hesap değiştirmede ne yapmalıyım ?

2 Mesajlar 721 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

landcopper landcopper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 24 / 6
  • Ticaret 5, (%100)
Çalıştığım kurumun haber sitesi 6 yıllık ve günlük tekil en az 10k civarında ama sitede daha önce reklamlara bilinçsizce tıklamadan dolayı adsense hesap durdurmuş. Bende kendi pin onaylı temiz adsense hesabımdan tekrar başvuru yaptım ama şu genel politika ihlal hatasını aldım. (Aşağıda gösterdiğim gibi..)

Kalktım forumda bir arkadaş ile anlaştım elindeki onaylı bir yedek ile tekrar başvuru yaptık yine olmadı. Yani hesap değiştirdim, içerik değiştirdim yine olmadı. Son olarak aklıma şu geldi muhtemelen domain filtreye alınmış (kara liste) diye aklıma geldi. Şimdi sizlerden ricam şu, bana bu konuda sağlıklı bir bilgi verebilecek arkadaş var mı? Yada bu konuda bir hizmet verebilecek biri.. Son olarak alan adını değiştirsem bana ne gibi eksileri olur. 301 Yönlendirme ile 54 bin haber ve diğer içeriklere zarar gelmeden (404 hatası almadan) temiz bir şekilde alan adını değiştirmeye gitmelimiyiz yoksa var mı bir fikri olacak arkadaş?

https://www.beyazokul.com
wmaraci
reklam

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
Site daha önce filtreye girdiği için Google Politikalarina uygun hale getirmeden tekrar onay almak çok zor, Ben aynı şekildeki sitemi sifirlamak zorunda kaldim, siteyi baştan kurdum ve yeniden başvurup aldim aksi takdirde tüm içerikleri ve site düzenini politikaya uygun hale getirmek zor.
landcopper

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al