wmaraci reklam
lidertakipci

Kişisel siteme bekliyorum

4 Mesajlar 547 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BeycanDeveloper BeycanDeveloper Web developer Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 49 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar ben Halil Beycan yaklaşık 4 yıldır programlama ile 1 yılı aşkındırda web arayüz tasarımı ve arayüz geliştirme ile uğraşmaktayım yaptığım tasarımlar ön uç ve wordpress teması olarak geliştirmekteyim.

https://www.halilbeycan.com kişisel web sitemdir bir projeniz var ise W3C standartlarında responsive yani ekrana duyarlı bir siteniz veya wordpress temanız olmasını istemez misiniz istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadi canım!
wmaraci
reklam

ekyildiz ekyildiz Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 66 / 83
  • Ticaret 4, (%100)
Kardeşim başarılar kendin güzel bir one page tasarım yapmışsın ama sana birkaç önerim olacak. Öncelikle tasarımda kırmızı yoğun şekilde ve göz yoran bir tonda kullanmışsın bunu biraz daha sadeleştirebilirsin. Hakkımda bölümünün arka planını kesin değiştir renk uyumu olmadığı için çok sırıtmış. Son olarak ön uç terimi yerine front-end kullan çünkü front-end bir kalıptır aslında ön-yüz ya da ön-plan gibi kelimeler anlam olarak bir nebze karşılıyor olsa da kimse ön-yüz dediğinde front-end'i düşünmez o yüzden front-end kullanmanı öneririm. ;)
fistiq

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - http://ekyildiz.co

• Üyelik 09.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 49 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Evet o sonradan aklıma geldi zaten o geçici bir tasarım önceden plan veya çizim yapmamıştım açıkcası şimdi yeni bir tasarım yapıyorum wordpress teması olarak geliştircem hem kişisel blog hemde pörtföy olarak kullanılabilecek renkleri ise kullanan seçicek temayı bitirince satışa sunmayı planlıyorum renkleri vs herkes kendi zevkine göre seçicek tasarım konusunda şuan çok iyi olduğumu söyleyemem çünkü hep kodlama kısmına çalışmıştım oraya kafa yormuştum şimdi tasarım konusunda deneme yanılmalar yapıyorum kendimi geliştirmeye çalışmıyorum yorumunuz için çok teşekkür ederim bu arada

Hadi canım!

• Üyelik 09.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 49 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Bu arada o kırmızı şeyden kaynaklanıyor benim bilgisayarımda renkler biraz soluk gözüküyor o yüzden sonradan webe yükleyip telefonumdan girdiğimde fark ettim

Hadi canım!
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al