wmaraci reklam
lidertakipci

Reklam Konularındaki Olumsuz Yorumların Silinmesi

3 Mesajlar 452 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dusunc dusunc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Buradan ticaret(instagram takipçi, twitter takipçi ,youtube abone gibi) yapan insanlar var. Ticaret yapmak için siteye belirli bir ücret ödüyorlar. Wmaracı için bunun önemli bir gelir kaynağı olduğunu biliyorum.

Sitede reklamı olan bu sitelerin herhangi birinden alışveriş yaptıktan sonra karşılaşılan sorunları reklam konusuna yazıyorum. Yorum olumsuzsa direk siliniyor. Olumluysa teşekkür mesajı yazılıyor. Böyle bir sistemde ************** ya da hile yapan insanları nasıl ortaya çıkaracağız. Benden sonra alışveriş yapacak insanlar neye göre karar verecek.

Sırf wmaracına para kazandırıyor diye site yönetimi insanları kandırılmasına göz mü yumacak.

Bu konudaki fikirlerinizi merak ediyorum arkadaşlar.

wmaraci
reklam

Tosa Tosa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Bence Çok Haklsınız Hocam Eğer Wm Aracı Bunu Yapıyor ve Göz Yumuyorsa Çok Kötü Bir İzlenim Bırakır

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Her yerde olduğu gibi parayı veren düdüğü çalıyor. Eşitlik, adalet, hak, hukuk maalesef ki bir yere kadar işliyor. Bir yerden sonra sadece paralar konuşuyor :) Malum diğer forumda bir firma için serzeniş konusu açtım, haklı olduğum halde. Yönetim beni banladı :) Niye? Çünkü o firma platin ve kategorisinde büyük firmalardan birisi :) O yüzden sadece işimle ilgili şeylere yazıyorum yada fikir sunuyorum. Onun dışında her şey olumsuz olarak sana, bana dönecektir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al