wmaraci reklam

Siteniz Arama Motorlarına Uygun mu? - Full Site İçi SEO (on page seo) Site Hızlandırma + Google Seo!

591 Mesajlar 108.931 Okunma
wmaraci reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

korkmazzz adlı üyeden alıntı

Web Sitem İçin özellikle hızlandırma çalışması gereklidir. İnceleme yapıp dönüş yaparsanız sevinirim.

https://www.takipcisatinal.co/

Dönüş yapıldı.

wmaraci
reklam

Teko Teko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Nakliyat Şirketi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
https://www.pendikevdenevenakliye.gen.tr anahtar kelime pendik evden eve nakliyat

Theodor Theodor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Bir sitem için teklif talebim var.

Özel mesaj gönderemiyorum mesaj kutunuz dolu olduğu için.
Hermes

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

Teko adlı üyeden alıntı

https://www.pendikevdenevenakliye.gen.tr anahtar kelime pendik evden eve nakliyat

Pm attım dönüş bekliyorum.

Theodor adlı üyeden alıntı

Bir sitem için teklif talebim var.

Özel mesaj gönderemiyorum mesaj kutunuz dolu olduğu için.

Şimdi tekrar dener misiniz rica etsem.

wmaraci
wmaraci

Teko Teko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Nakliyat Şirketi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Iç Seo çalışmasında neler yapıyorsunuz.

• Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

Teko adlı üyeden alıntı

Iç Seo çalışmasında neler yapıyorsunuz.

İlk sayfada gördüğünüz çalışmalar.

instamedyam instamedyam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek socialmedia&digitalmarketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 5 / 19
  • Ticaret 11, (%100)
Selamlar herkese forumda yaklaşık 7 8 seneden beri aktif bir şekilde ticaret yapmaktayım.

Ticari hayatım boyunca kimsenin hakkını yemedim çok sükür lakin bu tarz ticaret yapan insanlardan ciddi anlamda bunaldım.

Sosyalmedya alanında birden çok sistemlerim mevcut oldu bunların çalışmalarını çok fazla seo ile yaptım ve halada birden fazla seo uzmanı ile çalışmaktayım.

Detaylara girmeden konuyu uzatmadan sonuç odaklı yazmak isterim.

Bu arkadaşa işi 21 martta 1 .sayfa garantili olarak verdim.Benden kaynaklı site içi ayarlamaları oldugu ve yazılım güncellemesini beklediğim için 7 nisanda calısmaya start verdik

.Kendisine bir hafta önceden söyledim programını ona göre ayarlarsan sevinirim diyede belirttim 7 nisanda başladık söyle yapılacak böyle olacak diye başladı kendisi

Bugün 11 mayıs ve günlerce tekrar tekrar kendisine yazmama ragmen umursamadı bile ne site içinde en ufak bir harf te değişiklik oldu Ne de off page çalışması yapıldı nede web master toolsa kayıt edilip doğrulama işlemlerinden tutun nede site map eklendi.
turktakipci.net(site stok hali ile nivusosyal yazılımdan alındıgı gibi durmaktadır isteyenler inceleyebilir.)

Siteyi bir ay boyunca açmamıştır bile eminim bundan

Kendisi sürekli oyalama yalan ibareleriyle benim iyi niyetimi ciddi şekilde kullanmıştır. iç seo dış seo hakkında yeterli bilgiye sahip biriyim.Neyin ne yapıldığını anlayacak biriyim.7 senedir çok seo uzmanı arkadası ile çalışmalarım oldu halada olmakta tekrar tekrar belırteyım.

sonuç olarak siteme bir ay boyunca kendisi bir harf bile eklememiştir.Yalan ibarelerle beni oyalamış hep işi aksatmış olup bir harf bile eklememiştir.

Gerekli tüm ibareler deliller bende mevcut isteyene iletirim.Bu arkadaşla çalışmayı bir kez daha düşünün derim.Forumda Gördüğüm ticaret yapılmayacak insanlardan biridir.

Saygılarımla...

YTizlenim YTizlenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Media
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 186 / 49
  • Ticaret 16, (%81)

instamedyam adlı üyeden alıntı

Selamlar herkese forumda yaklaşık 7 8 seneden beri aktif bir şekilde ticaret yapmaktayım.

Ticari hayatım boyunca kimsenin hakkını yemedim çok sükür lakin bu tarz ticaret yapan insanlardan ciddi anlamda bunaldım.

Sosyalmedya alanında birden çok sistemlerim mevcut oldu bunların çalışmalarını çok fazla seo ile yaptım ve halada birden fazla seo uzmanı ile çalışmaktayım.

Detaylara girmeden konuyu uzatmadan sonuç odaklı yazmak isterim.

Bu arkadaşa işi 21 martta 1 .sayfa garantili olarak verdim.Benden kaynaklı site içi ayarlamaları oldugu ve yazılım güncellemesini beklediğim için 7 nisanda calısmaya start verdik

.Kendisine bir hafta önceden söyledim programını ona göre ayarlarsan sevinirim diyede belirttim 7 nisanda başladık söyle yapılacak böyle olacak diye başladı kendisi

Bugün 11 mayıs ve günlerce tekrar tekrar kendisine yazmama ragmen umursamadı bile ne site içinde en ufak bir harf te değişiklik oldu Ne de off page çalışması yapıldı nede web master toolsa kayıt edilip doğrulama işlemlerinden tutun nede site map eklendi.
turktakipci.net(site stok hali ile nivusosyal yazılımdan alındıgı gibi durmaktadır isteyenler inceleyebilir.)

Siteyi bir ay boyunca açmamıştır bile eminim bundan

Kendisi sürekli oyalama yalan ibareleriyle benim iyi niyetimi ciddi şekilde kullanmıştır. iç seo dış seo hakkında yeterli bilgiye sahip biriyim.Neyin ne yapıldığını anlayacak biriyim.7 senedir çok seo uzmanı arkadası ile çalışmalarım oldu halada olmakta tekrar tekrar belırteyım.

sonuç olarak siteme bir ay boyunca kendisi bir harf bile eklememiştir.Yalan ibarelerle beni oyalamış hep işi aksatmış olup bir harf bile eklememiştir.

Gerekli tüm ibareler deliller bende mevcut isteyene iletirim.Bu arkadaşla çalışmayı bir kez daha düşünün derim.Forumda Gördüğüm ticaret yapılmayacak insanlardan biridir.

Saygılarımla...

Arkadaşa katılıyorum , bende aynı durumdayım, Sedat Yelkenci ve Vedat Yelkenci kardeşler insanları resmen dolandırmaktadır. Dünyanın parasını verdim simdi cevap bile vermiyor böyle kansız insanlarla çalışmayın, ben yandım siz yanmayın.

• Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Media
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 186 / 49
  • Ticaret 16, (%81)
@Hermes Ulan şerefsiz adam değilmiyizde cevap vermiyorsun bize şerefen yoksun Hırsız **************. her kuruşumu sikke sikke alıcam senden ve kardeşinden. hayatınızı sevicem sizin. SEDAT YELKENCI VE VEDAT YELKENCI!

• Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Media
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 186 / 49
  • Ticaret 16, (%81)

Hermes adlı üyeden alıntı

Referansa ihtiyacım yok teşekkür ederim. Ücretsiz çalışma yapmıyorum. *** dahil oldukça fazla ticaretim var.

-----------------------

İş alımı açık

hadi lan oradan ************** herif, inanmayın bu adama , ismi Sedat Yelkenyci

kardeşinin ismide Vedat Yelkenci , hesap numarasını kardeşininkini veriyor, bu şeref yoksunu mahlukat , ödemeyi alana kadar süt dökmüş kedi gibi , yaparız ederiz 1. sıraya getiririz herşey 10 numara, iş yapma gelince , hocam şöyle böyle diye diye 45 gün oyaladı, 10 gündür cevap vermiyor, forumdan PM atmama rağmen onada dönmedi , dikkat edin , dolandırılmayın benim gibi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al