wmaraci reklam

edit.

8 Mesajlar 1.020 Okunma
wmaraci reklam

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1267
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 170, (%100)
[B]YAZAR ALIMI KAPATILMIŞTIR
[/B]

Sistem Nasıl İşliyor?

Öncelikle belirtelim: Eğer ilan açıp iyi iş alabiliyorsanız başvurmanıza gerek yok, eğer yok iş alamıyorsanız boşta da kalmak istemiyorum diyorsanız başvurun. Evet iş te alabiliyorum fakat müşterilerle ilgilenmek, müşteri bulmak için beklemek zaman açısından beni çok yoruyor diyorsanız başvurun. Ancak başvurursanız şartları yerine getirmekle yükümlüsünüz. Taban fiyat uygulaması geçerlidir! Bazı durumlarda ödemeler gecikebilir, öncelikle bunu dikkate alarak başvuru yapınız. Şu ana kadar onlarca yazar sistemimizden yararlandı ve ödemesini aldı.

Neler Yazılacak?

Blog, ürün tanıtım, kurumsal sayfa vs makale yazılacak.
Her bir makale 300-500 kelime olabilir, duruma göre daha fazla kelime istenebilir.
Başlık ve anahtar kelime verilecek.
En geç 24 saat içinde teslim yapılacak. 24 saati geçtikten sonra gönderilen makaleler gecikmiş olarak sayılacaktır.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Kopya konusunda çok hassasız. %100 özgün bir şekilde içerik göndermeniz gerekiyor. Yazılar kesinlikle re write ve spin şeklinde yazılmaması gerekir. Kopya olarak kabul edilir. TDK kurallarına uygun yazılar yazılması gerekiyor. Her siparişe göre uygun yazılar hazırlanması gerekiyor.

Her şeyden önce dürüst olmanız gerekiyor, yalan söylemeyin zira çok iyi anlıyoruz bunu... Teslimat tarihine uyun çünkü yazıların gecikmesi demek müşteri kaybı demek ve nakit akışının kesilmesi demek. Ödemelerde aksaklık olursa bilin ki içeriklerin geç teslimatın kaynaklanmaktadır.

MADDE 1: Mazeretler sadece hastalık durumunda geçerlidir ve mazeret kanıtlanmalıdır!

MADDE 2: Öncelikle burası yardım kuruluşu değildir, eğer yaşamınızı buraya bel bağlayacak şekilde başvuracaksanız başvurmayın. Burası ana iş yeri değildir. Günde 3-5 saat çalışarak ayda 900-1500 tl kazanabileceğiniz bir yerdir. Ödemeler belli bir sermayeden yapılmamaktadır. Ödemeler bu işten gelen kazançla yapılmaktadır. Zaman zaman kasada para olmayabilir ve ödemelerde aksama olabilir. O yüzden ona göre başvuru yapınız. Ara ödeme kesinlikle talep etmeyin!

MADDE 3:
20.09 tarihi ile itibaren 600 lira kotası getirilmiştir. Bu kotayı doldurmadan önce ödeme almanız mümkün değil. İşi bırakmanız halinde ödemeniz dondurulacaktır. Tekrar işe başlamanız halinde 600 liralık kotayı doldurduğunuz zaman ödeme alabilirsiniz. Ya da sistemden %50 kesinti ile ayrılabilirsiniz. Sistemden ayrılırsanız ödemeniz 10. gün ile 20.gün arasında yapılır.

MADDE 4: İşe başladıktan sonra sonra işi yarım bırakırsanız ödeme sırası olarak en sona bırakılırsınız. 600 lirayı geçmemişse kotanız ödeme alamazsınız, tekrar iş başı yapınca 600 lirayı doldurunca ödeme alırsınız. Ya da sistemden %50 kesinti ile ayrılabilirsiniz. Sistemden ayrılırsanız ödemeniz 10. gün ile 20.gün arasında yapılır.

MADDE 5: 2 kere makaleler geç teslim edilirse, iş anlaşması sona erecek olup, verilen zarar neticesinde geciken makalelerin ücretinden %50 kesinti yapılacaktır. Diğer makalelerin ücretlerinde kesinti yapılmayacak fakat ödeme sıranız en aşağıya düşecektir. Yani normal takvimden daha uzun sürede ödeme alırsınız.

Son bir not: Kurallar katı gözükebilir, zorlayıcı gözükebilir ama korkmanıza gerek yok. Sizden bilim makalesi istemiyoruz, tek yapmanız gereken bir kaynağı alıp tamamen kendi cümlelerinizle yazmanız. Günde 5-6 saat çalışarak ayda 1700 lira para kazanabilirsiniz. Üstelik evinizden!

Dipnot: İlanı okumadan gelenler, ilanı okumadıkları anlaşılırsa iş anlaşması iptal edilecektir. O yüzden yazının sonuna kadar okumanız işi almanızda en büyük etkendir...

wmaraci
reklam

deliseyk deliseyk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** F**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilir miyim katılmak istiyorum

Nurullah0110 Nurullah0110 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Üniversite öğrencisi
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Katılmak istiyorum

gizers23 gizers23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
katılmak istiyorum pm alabilirmiyim

wmaraci
wmaraci

ugurdoganu ugurdoganu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek inşaat müh öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** U**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilir miyim.

gurkanozcan gurkanozcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilir miyim ?

Entrep Entrep Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
pm alabilir miyim?

bycyberchild bycyberchild WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Katılmak isterim

0545 563 80 84
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al