wmaraci reklam
lidertakipci

FTP'deki eklenti panelde görünmüyor

3 Mesajlar 947 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

arslankerim arslankerim Dijital İşler Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Woocommerce'i panelden güncelleyecektim bir anda bakıma aldı site kendini. Daha sonra baktım ki FTP'de woocommerce dosyası görünüyor Plugins'te ama panelde görünmediği için aktif edemiyorum. Bir çözümü olan var mı?

Edit: FTP'nin yedeğini alıp plugins'teki woocommerce dosyasını silip tekrar sıfırdan (panelden) yükledim. Sorun kalmadı ama nasıl bir sorun bu hala idrak edemiyorum.

www.stratejiksozluk.com
wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
arslankerim
Edit: FTP'nin yedeğini alıp plugins'teki woocommerce dosyasını silip tekrar sıfırdan (panelden) yükledim. Sorun kalmadı

Sorun giderildi ise konu başlığında ÇÖZÜLDÜ şeklinde düzenleme yaparsanız seviniriz.

Temanız warez yada nulled tema değildir umarım. Öyle ise bir takım yerleştirilmiş kodlarla bu sağlanmış olabilir.

Orijinal Lisanslı tema ise eklentinin güncelliği ile ilgili de olabilir. Versiyon çakışmasına bağlı, yada ilgili bir dosyanın pasif etme / kaldırılma anında sayfanın manuel yada otomatik yenilenmesi, işlemin yarıda kesilmesi yada yönlendirilmesine bağlı da olabilir. Uygulama hatası gibi bir durum olduğu kanısındayım. Yeniden yükleyip aktif edebildiğinize göre dosyaların kaldırılma esnasındaki bir fonksiyon bozukluğu etken olmuş sanırım...

Hdbilgi Hdbilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Özel sektör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** İ**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Sorunu anlatıyorum , wp üzerinden herhangi bir eklenti vs yükleme veya güncelleme yaparken yarıda kesilirse panel üzerinden işlevini kaybediyor hiç bir şekilde müdahale veya tekrar ekleme yapılamıyor . Ancak ftpden c panelden girip silip tekrar yüklemek gerekiyor..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al