wmaraci reklam

Biz ticaret yapamayacak mıyız!

32 Mesajlar 3.622 Okunma
wmaraci reklam

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

muhendis26 adlı üyeden alıntı

paygol.com uyeligi ve entegrasyonu ucretsiz hemde kolay kredi kartiyla odeme alabilirsiniz ben 1yildan fazla suredir kullaniyorum
bakiye yukle sayfasina gidip inceleyebilirsiniz
https://bit.ly/2Qxkf7W

Komisyon oranları nasıl?

wmaraci
reklam

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
shopier ben kullanmıştım dropshipping için

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
valla su sartlarda odeme alabilecek gateway buldugunuza dua etmelisiniz sirket olmadan kredi karti ile odeme almanin fazla yolu yok
100dolar birikmeli hesabinda parayi cekebilmen icin
20dolar kesinti yapar bankaya gonderirken
odeme alirkende 20tl de $0.93 kesinti yapar
odeme talebinden 3 gun icinde banka hesabina gonderiyorlar

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Ülkede koşullar gittikçe kötüue gidiyor bunu kabul ediyorum ancak her başarısızlığımızın altında devleti aramakda artık bir huy halime gelmiş milletimizde...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Yüzde 20 komisyon çok fena :/

• Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Bu arada paygol için iyi şeyler söylenmiyor.

"PAYGOL is a fraudulent company, I installed its service and the first month was good, but the rest, my clients sent sms that never appeared on my pay list, which never exceeded the minimum amount to make a withdrawal. They have scammed a good number of clients on my behalf, I have lost credibility on my website and there came a time when they no longer answered my complaints. They are junk people, they are South Americans, and have their data hidden even in their domain.es. In google you can find hundreds of complaints from users scammed by them."

https://www.youtube.com/watch?v=AOt1UffBpvc

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
2017 den beri kullaniyorum bir sikinti olsa kullanmayi coktan birakmistim :)tercih sizin tabi
komisyon oranlarina gelince piyasada sattigim urunu daha ucuza satanlar var dogru ama kredi karti ilw odeme aldigim icin paygol komisyonlarinida hesaplayip ona gore fiyat belirliyorum mecburen .
bu satislariniza ters etki edebilir havale ile sattigim urunleri yari yariya fiyat indirebiliyorum .

paygol kullanacaksaniz kredi karti odemesinin yaninda birde havale eft odeme seceginide eklersiniz tercih musteriye kalir.

Edit paygol scam videosunu izledim simdi
onceden tum ulkelerden mobil odeme de yaptiriyordu ornegin musteri GOL384IR yaziyor 2222 gonderiyor odeme yapiyor gibi

bunu bende kullaniyordum ve kaldirdilar bu odeme yontemini scam odemeler ve operatorlerin odemeleri gec yapmasi kullanicilarin dolandiricilik amaci ile kullanmasi gibi kotuye kullanim durumlarindan dolayi
.mobil operatorler odemeyi fraud diye iptal edebiliyor bu videodaki arkadasda buyuk ihtimalle dolandiricilik amaci ile kullandi ve odemeleri fraud yedi paygol karalama kampanyasi baslatti :D video tarihine ve youtube kullanici adina da bakinca dediklerimi destekler nitelikte .

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
Güzel ülkemden nefret eder hale geldik. Yazık gerçekten. Netten birşey kazandırmadılar dükkan açtık onuda kapattık. Nereden kazanacağız bilemiyorum. Kazansan elindekini alıyorlar. Hiç bir destek sunmuyorlar kazanınca sana da ortak oluyorlar fazlasıyla. İnsanlar neden kötü yola düşüyor?

• Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

muhendis26 adlı üyeden alıntı

2017 den beri kullaniyorum bir sikinti olsa kullanmayi coktan birakmistim :)tercih sizin tabi
komisyon oranlarina gelince piyasada sattigim urunu daha ucuza satanlar var dogru ama kredi karti ilw odeme aldigim icin paygol komisyonlarinida hesaplayip ona gore fiyat belirliyorum mecburen .
bu satislariniza ters etki edebilir havale ile sattigim urunleri yari yariya fiyat indirebiliyorum .

paygol kullanacaksaniz kredi karti odemesinin yaninda birde havale eft odeme seceginide eklersiniz tercih musteriye kalir.

Edit paygol scam videosunu izledim simdi
onceden tum ulkelerden mobil odeme de yaptiriyordu ornegin musteri GOL384IR yaziyor 2222 gonderiyor odeme yapiyor gibi

bunu bende kullaniyordum ve kaldirdilar bu odeme yontemini scam odemeler ve operatorlerin odemeleri gec yapmasi kullanicilarin dolandiricilik amaci ile kullanmasi gibi kotuye kullanim durumlarindan dolayi
.mobil operatorler odemeyi fraud diye iptal edebiliyor bu videodaki arkadasda buyuk ihtimalle dolandiricilik amaci ile kullandi ve odemeleri fraud yedi paygol karalama kampanyasi baslatti :D video tarihine ve youtube kullanici adina da bakinca dediklerimi destekler nitelikte .

Wordpress'teki İngilizce yorumda da pek iç açıcı şeyler söylenmiyor.

• Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

FurkanY adlı üyeden alıntı

Güzel ülkemden nefret eder hale geldik. Yazık gerçekten. Netten birşey kazandırmadılar dükkan açtık onuda kapattık. Nereden kazanacağız bilemiyorum. Kazansan elindekini alıyorlar. Hiç bir destek sunmuyorlar kazanınca sana da ortak oluyorlar fazlasıyla. İnsanlar neden kötü yola düşüyor?

Yüz yıl önceki zihniyetle ülke yönetilirse olacağı bu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al