wmaraci reklam

Sanalda 1 TL mi Gerçekte Bin TL mi kazanmayı isterdiniz?

55 Mesajlar 5.847 Okunma
wmaraci reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Hahah açtığın konulara bakımda Asosyal olmadan adsense ile para kazanabilir mi? Böyle bir konu açmışsın. Sanırım sen başarılı olamıyorsun diye kimsenin olmasını istemiyorsun söylediklerini buradaki herkes biliyor zaten boş muhabbet
bQnyy Mosoko

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Aslan19 Aslan19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 11 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
darknov4 senin yaş 21 daha; senin yaşın kadar ben internetten para kazanıyorum yani sana gelecekten yazıyorum, 10-20 yıl sonra ne anlatmaya çalıştığımı belki anlarsın belki anlamazsın. açtığım konulardan yaşımı tecrübemi çıkartamamış olmanda senin bakış açına bağlı, benim sorunum değil.
kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Çok saçma ve dar bir bakış açısı gördüm.. en basitinden, asgari ücretle yıllarca çalışırsın 2020TL ile. Aradan 10 yıl geçsin, maaşın 3500tl olsun.

Hem başkasının emri altında çalış, hem kendini zar zor geçindir...

Ama sanaldan bir proje geliştirirsin, farklılıklar katarsın, uğraşırsın, çabalarsın. Belki ilk zamanlar kazanamazsın, sonra çok daha fazlasını kazanırsın.

Ha sen diyorsun ki, Internette 3 ay uğraşıp kazanamayabilirsin. Ama reelde kazanırsın. İşte ülke vatandaşlarımızın ne yazık ki çoğunun durumu bu. Neredeyse Her gün görüştüğüm bir çok arkadaşım var internetten aylık 5 rakamlı kazananlar. Bunlar gidip asgari ücretle başkasının eline bakacak olsaydı 200 sene dahi çalışsa ne aylık öyle bir geliri olabilecekti, ne de birikimi.

Aylık 100tlye seviniyor dedikleriniz ise kuvvetle muhtemel bu işi ana işi olarak görmediklerinden/yapmadıklarındandır.

Çok ilgilenmediğim bir işten 5TL dahi kazanmış olsaydım kendi başıma, bende sevinirdim.

Konu sahibi hocam, reelde ne iş, sanalda ne iş yapıyorsun?
darknov4 vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Mesele para değil ki mesele özgürlük.
Browland Mosoko webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Kazanmaya insan azdan başlar yapabiliyorsanız açın bir iş yeri herhangi bir sektörde görelim sizi aylık 1k mı yoksa 1 mi kazanacaksınız görelim.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Yanlış bir düşünce bence. Bu sektör herkesin yapabileceği bir sektör değil. Ben çok kişi gördüm bende yapacağım derken 1 hafta sonra bırakıp giden. Bu işi yapabilmek zor olan kısım zaten mesele para değil. Yani demek istediğim Bu işe 8 ayını verebilmek başarıdır 100 tl kazanmak değil. Hem o 100 tl bir başlangıçta olabilir? İnsanın sevdiği işi yapması için para çokta mühim değil. Parayı bir şekilde kazanırsın yeri gelir burada makale satarsın yeri gelir part time bir işe girersin. İster bu işten para kazan ister kazanma bu işi sevmek bambaşka bir konu. Bu işe para kazanmak için başlarsan bu işi en fazla 1 ay hadi olsun 2 ay yapabileceğinin garantisini veririm. Devamını getiremezsin, sıkılırsın, soğursun, bunalırsın.... Yaşadık bunları
basich vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
5 yıl sanalda çalışıpta tecrübe kazanamamak mümkün mü? Şöyle bir inanış var 1 TL olsun gerisi gelir. İlk ödememi alayım gerisi gelir. Bu tarz düşünceler var. Haklısınız zaman geri getirilemez. Ama bu arkadaşlarda bir şeyler başarmak istiyor. Benim arkadaşım iddia da 3 TL basıp 5 TL alınca seviniyordu. neden?, ben iddia dan hergün para aldığım için. Onun yaptığı başarı değil ama elinde hiç yoktan bir kazanç var gibi görüyor. Buna seviniyordu. Burada ki arkadasların çoğu (gerçekten bu işi yapanlar hariç) zaten bir işte çalışıyor ya da öğrenci. Bu işi zevk için veya başkaları yapıyor kazanıyor neden ben yapıp ben de kazanamayayım anlayışı ile yapıyor. Zamanını sevdiği işte harcıyorsa sevdiği bir şeyi yapıyorsa , yapsın. Umarım ilerde daha iyisi olur.
basich webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

oskan oskan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)
Bu mesajı 2018'in nisan ayında okusaydım (yani bu foruma ilk konumu açtığim tarihlerde) ve dikkate alıp, ilk sitemi açmak yerine hamburgercide işe başlasaydım şuan asgari ücret hesabıyla toplam 24 bin lira para kazanmış olacaktım aylık. Fakat şuan o tarihten bu yana yalnızca adsenseden kazandığim miktar bugün itibariyle 34.887 lira.

Tabii ki ilk aylarda bir sey kazanmadim. Ve surekli farkli seyler denedim. Hala da deniyorum. Ve binlerce kez şukrediyorum böyle bir işe giriştigim için, zira bugun haftada yalnızca bir kaç saat ayırarak işimi yürütebiliyorum. Tabii herseyde oldugu gibi burada da kısmet giriyor işin içine. Yeni bir iş kurmaya benziyor bir site kurmak. Ürünleriniz kaliteliyse biraz da şansınız varsa git gide artıyor müsteri kitleniz. Degilse öylece kalıyor.

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
1 aydır forumda üyesin belliki pek araştımamışsın araştırdıktan sonra bu konuyu detaylı konuşabilirsin

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Öğrenciyim okulumun bitmesine daha var. İnternet işleri kendi mesleğim ile alakasız bir sektör. Ama keyif alıyorum. Bilgisayarda oyun oynamak gibi İnternet sektöründe çalışmak benim bir hobim. Ve bu hobim bana kazanç getiriyor. 1 TL getirdiğinde de mutlu oldum 10k TL getirdiği ayda mutlu oldum. Birincil amacım çünkü para kazanmaktan ziyade hobimi yapmak. Belki ilerde hobim tam zamanlı mesleğim olur bunu bilemem de.

Ama demek istediğim sanalda 100 lira VS gerçekte 1000 lira muhabbetinde öncelikli hedefin para kazanmak yerine daha rahat bir şekilde fiziki olarak daha az yorularak veya keyif alarak yaptığın iş ile 100 lira kazanmak bence daha iyi. Sevmediğin yaparken kendini heliştiremediğin ve hayatın boyunca yerinde sayacağın 1000 lira kazanmaktan her türlü 100 ü tercih ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al