wmaraci reklam
lidertakipci

Sanalda 1 TL mi Gerçekte Bin TL mi kazanmayı isterdiniz?

55 Mesajlar 6.019 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)

Aslan19 adlı üyeden alıntı

basich sizin demenize göre internetten kazanılan parada başarısızlık yok. o zaman boşuna ''vakit nakittir'' diye söz var. bence bunun üzerinde düşünmek lazım konunun anlaşılması için. aylar yıllarca zamanını verip aylık 100 tl kazanmak başarıysa size göre bir şey diyemem, bana göre tamamen zarar.

Günlük 30 dakika harcayıp aylık 100tl kazanmak muhteşem birşey hocam. :) vakit nakit olabilir ama benim vaktim nakit değil. Bakış açısı size kalmış. Böyle düşünecek kadar zengin bir insansanız bilemem.

wmaraci
reklam

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Canım pizza çekti...
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

Tarik35 Tarik35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 19 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
hocam webmaster işleri paradan ziyade zevk işidir.
Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşın anlatmaya çalıştığını anlamamışsınız, belki o da tam ifade edememiştir. Ama ben ne anlatmak istediğini anladım.

wmaraci
wmaraci

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Aslan19 Ben internet üzerinden şimdiye kadar 600 bin lira üzerinde para kazanmışımdır, bu arada yaşım 28.
Buda yaklaşık yılda 21,500 lira yapar, kısaca evinden ek iş olarak yapıp başarı yakalayabilirler ki insanların zevk aldığı işi yapması vakit kaybı değildir.
MuhammedArslan

kişi bu mesajı beğendi.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam reelde zaten çalışıyoruz da insanlar biraz daha kolay yönden para kazanmaya çalışıyor. Bu da zor şartlarda çalışanlar için gayet normal bir şey. Güvenlik olarak kısa süreli bir yere girdim her gece 12 saat çalışma. izin denen bir şey yok. 2 ay dayandım bıraktım. Tabi ondan önce çok işte çalıştım doğru düzgün iş yok. İş var ama hepsi köle arıyor resmen. Telefon dükkanı açtık başlarda çok iyiydi geçen sene seçim falan oldu dibe vurduk resmen sinek avladık. Nette gerçekten çok iyi rakam kazananlar var ama kolay değil tabi. Ek iş olarak bakacaksın bu işlere. Ayda 300-400 lira gelse bile iyidir.

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
8 ayda haburgerciden 80 bin tl civarı kazanabileceksem bırakırım bu işi hiç düşünmeden.

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)

Aslan19 adlı üyeden alıntı

basich sizin demenize göre internetten kazanılan parada başarısızlık yok. o zaman boşuna ''vakit nakittir'' diye söz var. bence bunun üzerinde düşünmek lazım konunun anlaşılması için. aylar yıllarca zamanını verip aylık 100 tl kazanmak başarıysa size göre bir şey diyemem, bana göre tamamen zarar.

Aslında tam olarak değil ; şöyle açıklayayım

2010 yılında ilk sitemi açtım 7 sene beş kuruş kazanmadım , para olarak ,

deneyerek deneyerek pek çok şey öğrendim şu an çalıştığım işimden daha fazla ( 3-5 katı daha fazla ) kazanıyorum ancak işimi bırakmadım .

Şimdi hiçbirşey yapmazsanız birşey beklemenize gerek yok zaten size kazandıracağı yok .Şu an size kazandırmıyor olabilir ama ileride mutlaka faydası olacaktır .

bu benim yaşayarak tecrübe ettiğim .

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
Bu işe 3 yıl önce başladım aylık gelirim ilk üç ay bu şekildeydi
1.ay 65 TL
2.ay 227TL
3.ay 270TL
Şuan ki aylık gelirim 15-18bin TL arası değişiklik gösteriyor ve ben hiç yazılım için özel üniversite veya kursa gitmedim iş kafada bitiyor.
2.5bin TL maaşlı işim vardı istanbulda ve ek yemek parası yol parası vb veriyorlardı ben işi bıraktıktan sonra ilk 5 ay zorlandım ama hedefim belliydi.Şimdi çok daha iyi durumdayım fakat
asıl hedefime henüz ulaşamadım.
2017 şubat ayında youtube kanalı açan arkadaşımla da alay edenler olmuştu şuan 3 millyon abonesi var.Aylık geliri 100 bin TL civarı
Memur işçi vb mesleklerde gidebileceğiniz yer hep sınırlı ben standart patron işçi ilişkisi kurmak istemedim hep kendi işim olsun yavaş yavaş ilerlerim dedim ve motivasyonumu hiç kaybetmedim hala birçok farklı işe atılmak için heyecanla bekliyorum

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
İkinci bir bakış açısı daha katayım. biz en azından yabancı site açıp yurtdışına bağlı bir şekilde para kazanabiliriz ancak bahsettiğin pizzacı dolar 10 da olsa asgeri ücrete mahkum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al