wmaraci reklam
lidertakipci

500 indirmeye 500 dolar kazanç???

25 Mesajlar 2.897 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

yorgoangelopoulos adlı üyeden alıntı

Yorumlar saçma sapan değil, evet herkes elbette soracak böyle bir download sayısına bu kadar para veren neresi var ben de para kazanabilir miyim düşüncesiyle. İnsanlar bu kadar para kazanabilmek için ne kadar çırpınıyor sen de biliyorsun. Kaç tane backlink satabiliyosun bu kadar para kazanabilmek için? Yorumlar değil saçma sapan olan, böyle bir başlık açıp yok ben site vermem yok yan yattı yok çamura battı, sarhoştum aydım ben bu işten caydım tarzı cevaplar vermek saçma olan. Birisine arka çıkıcam diye de saçmalamasan bence daha iyi olur diye düşünüyorum. Evet scam falan hepsi hikaye, paylaştığım fotoğrafta Amerika için 1000 downloada ödediği para 20$ Türkie 5$ :)

Mevzu para değil. Birini zorlayamazsiniz. Dalgaya alamazsiniz. Yav he he vs.. gibi işi sulu kelimelere indirgeyerek ti ye de alamazsin. Sadece yaptigin saygisizligi belirttim. Uslubunca istedin atmam dedi uzatmanin anlami yok. İrrite edici bir hal aliyor durum. Arkadasi da tanimam merak etme samimiyet durumu yok. Istersen modlara soralim site vermek zorunlu mu diye? Arkadas normal mi diye sormus belki normal bir durumdur ve gelir kapisini paylasmak istemiyordur olamaz mi? Sadece saygı.

wmaraci
reklam

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Arkadaş sitesini bulunmaz hint kumaşı sanıyor. Eğer siz de bu işe girerseniz kazancının düşeceğini de....

Site adresini ben vereyim. https://userscloud.com/

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinkcigeldi teşekkür ediyorum da inan hiç elini yormaya değmez..

dediğim gibi sadece keyfim öyle istiyor vermiyorum, kime ne bundan?
adamlara bak hele ya, nasıl kudurmuşlar. başlığın amacı böyle bir kazanç olabilir mi ya da mantıklı mı veya sistemsel bir hata olabilir mi idi. bir bilgisi olan paylaşşın diyeydi, zorla mı yorum yaptırıyoruz? normal bir şekilde isteyenleri tenzih ediyorum ama diğerleri açlıktan buraya saldırdılar. tekrar diyorum canım öyle istiyor vermiyorum ahah, lan ne hallere düştük.

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Normaldir hocam. Adsense de bir günde ben 1k gördüğüm oldu. Ama akşamına hesabim banlanmıştı . :( .Eğer kazanç oranlarından farklı verilmişse ücret ya scamdir, ya sistemsel sıkıntı vardır. Ya da biri linklerinizi suistimal amaçlı kullanıyordur. Hepsi olabilir. Belirtilen kazancın ustunde verilmisse bütün durumlarda da haksız kazanc vs. durumlarından ödeme yapmazlar. Hakkında hayırlısı.

wmaraci
wmaraci

FurkanERGUN FurkanERGUN Bıyık Altından Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dövme Sanatçısı, WM
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 48 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi teşekkür ediyorum da inan hiç elini yormaya değmez..

dediğim gibi sadece keyfim öyle istiyor vermiyorum, kime ne bundan?
adamlara bak hele ya, nasıl kudurmuşlar. başlığın amacı böyle bir kazanç olabilir mi ya da mantıklı mı veya sistemsel bir hata olabilir mi idi. bir bilgisi olan paylaşşın diyeydi, zorla mı yorum yaptırıyoruz? normal bir şekilde isteyenleri tenzih ediyorum ama diğerleri açlıktan buraya saldırdılar. tekrar diyorum canım öyle istiyor vermiyorum ahah, lan ne hallere düştük.

Sinan Psycho Barış ,
adamlara bak hele ya, nasıl kudurmuşlar.
diğerleri açlıktan buraya saldırdılar.

Dövme sanatçısı & tasarım uzmanı.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al