wmaraci reklam
lidertakipci

Forum sitem hakkında önemli bilgi

14 Mesajlar 1.315 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Olumlu yönde ilerlerseniz xenforo geçiş yaparsınız.

wmaraci
reklam

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Hevesinizi kurmak gibi olmasın ama forum sistemi gerçekten çok zor tutma ihtimali olan bir sistemdir. Ayrıca bu sistemde alan adınız çok önemlidir. Sizde ki alan adına bakınca aklıma gelen smm panelden boşa çıkan bir alan adı görüyorum. Size tavsiyem değiştirmenizdir.

theka4p3 theka4p3 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Laniakea adlı üyeden alıntı

Ücretsiz yazılım ile sıfırı 249$ olan yazılımı karşılaştırıp üstüne şu tema olsa süper olmaz mı diyorsun? Ne içtin; kokain, alkol, eroin? Sen git MyBB kullan.

Bana sadece bir sorun söyleyin. Bu adam vBulletin değil de MyBB kullanırsa ne gibi sorunlar ile karşılaşır? Hack mı diyorsunuz? vBulletin 3.8 serisinde bulunan xss açıkları MyBB 1.4'te yoktu.. en basitinden vBulletin 3.8 serisinde kayıt olurken forumda kayıtlı herhangi bir kullanıcı adı yazıp � yanına bunu eklediğinzde aynı nicki alabiliyordunuz... admin kullanıcı adını varsayılan olarak sansürlü kelime eklemeyen koca vbulletin yönetimine 249$ vermek mi doğru veya 3.8.6 sürümünde faq.php dosyasında arama kısmına database yazdığınızda önünüze gelen db bağlantı bilgileri.. size böyle nice açıklar sunabilirim. Peki mybb'da takvim kısmında html izninden başka söyleyebileceğiniz bir şey var mı?

100120 100120 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 32 / 88
  • Ticaret 39, (%100)

theka4p3 adlı üyeden alıntı

Bana sadece bir sorun söyleyin. Bu adam vBulletin değil de MyBB kullanırsa ne gibi sorunlar ile karşılaşır? Hack mı diyorsunuz? vBulletin 3.8 serisinde bulunan xss açıkları MyBB 1.4'te yoktu.. en basitinden vBulletin 3.8 serisinde kayıt olurken forumda kayıtlı herhangi bir kullanıcı adı yazıp � yanına bunu eklediğinzde aynı nicki alabiliyordunuz... admin kullanıcı adını varsayılan olarak sansürlü kelime eklemeyen koca vbulletin yönetimine 249$ vermek mi doğru veya 3.8.6 sürümünde faq.php dosyasında arama kısmına database yazdığınızda önünüze gelen db bağlantı bilgileri.. size böyle nice açıklar sunabilirim. Peki mybb'da takvim kısmında html izninden başka söyleyebileceğiniz bir şey var mı?

Şu konunun izahını yönetime karşı yapabilirsen tartışırız ama yapamayacağın için sana güle güle diyorum!

https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/multi-uye-theka4p3-579313.html

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al