wmaraci reklam
lidertakipci

Gelirli film sitelerimi satiyorum

2 Mesajlar 436 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cozumx Cozumx WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 19.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Üretim planlama
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
=SİTE 1 =
Site adresi: Sadece ciddi alıcılara PM
Site için istenen fiyat : 7500 TL
Sitenin aylık getirisi: Ortalama 2k
Sitenin açılış tarihi: 2018 4 yıldır domaın revize edılmıs gecen sene site acılmıstır.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Film
Günlük hit sayısı: 5k 7k " gecen hafta 15k 20k idi "
Alexa Tr 1.4k
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex )
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:evet
Hosting dahil midir:idare edilir
Banlı olduğu sponsor var mı:hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:süresiz
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Arkadaşlar siteyi ılk acıldıgından berı takıp edıyordum ıkı ay oncesıne kadar site film izle kelımesınde aylarca ilk sayfada ıdı . sıte eskı sahıbı ıcerık gırmedıgı ıcın baya gerıledı sıte. sıteyı ben satın aldım 7k TL ye ortalama 2k seo calısması yaptrdım cok saglam yerlerden backlınk aldım full ozgun ıcerık makaleler gırdık sıtenın sadece domaını bıle kendı capında para edıcek bır domaındır baya calısma yaptım sıte ıcın ılerleyen gunlerde muhakkak etkısı olucaktır hıtler su an 5k 7k degısıyor . FULL Yabancı filmden hit alıyor. Sitenın kendısıne has banner logo su kapak resmı vs vardır ozel ucretlı yazılmıstır . son makaleler fılm ozetlerı haberler cok ılgı ıle gırılmıstır. ucretlı kullandıgımız temaya ıkı adet ozel ucretlı modul yapılmıstır. Site sadece ilgi beklıyor ilgilenemedigim icin satıyorum . sıte de malum bahıs sırketı reklamları var ayrıca banner ve push reklam vart bunlar sabıt anlasması olan gelırlerdır . Sıte alıcak kısıye reklam konsuunda da yardımcı olurum sıte ılgılenırse sabır ederse 2k gelır 4k 5k olacaktır. sadece ılgı ıstıyor sıte . cıddı olmayan kısıler kesınlıkle bu sıte ıcın pm ıstemısn kesınlıkle verılmeyecektır.

= SİTE 2 =
Site adresi : PM
Site için istenen fiyat: 7500 TL
Sitenin aylık getirisi: 1750 2000 TL
Sitenin açılış tarihi:2018
Kategori, sitenin içeriği nedir:film
Günlük hit sayısı:10k hafta sonu 15k
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex )
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:evet
Alexa TR : 1.1k 1 haftaya kalmaz 1k dan düşecektir.
Hosting dahil midir:idare edilir
Banlı olduğu sponsor var mı:hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı:hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:süresiz
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: haır

Site ortalama Yüzde 75 yerli filmlerden hit alıyor . güzel hızlı ındex alan ilk sayflara ındex alan bır sıte . baya bı calısma yaotım sıteye malum bet fırmasıyla calsııyoruz. gunluk ordan ortalama 40 TL 60 Tl arası bırakıyor banner veya dıger reklam alanları bostadır onlarla gelır katlanabılır . Site 1 2 3 Filmden degıl ortalama 30 fılmden hıt almaktadır.ortalama 20k ustu sıtede yorum vardır su an gunluk 200 ustu yorum gelıyor bu bıle cok ıyı seo acısından etk. siteye ıkı gun once 40k hıtlı bı sıteden backlınk aldım etkısı olucaktır kısa zamanda . Lütfen ciddi alıcılar pm istesin . .

Arkadaşlar baya uğrastıgım ıkı sıtemıde satlıga cıkardım ölucu özellikle sırf merakdan pm istemeyınız. Zaten forumda az cok kımın ne oıldugunu bılıyoruz. Herkes bılır cok fılm sıtesı sattım cok fılm sıtesı satın aldım forumda . her sıtemı gözüm gibi baktım. İcerıklerı full ozgun seo uyumlu kendıne has sekılde gırılmsıtır . seo title meta tag ozetler anahtar kelımeler vs . gerek zaman yonunden gerek ticaret amaclı sıtelerımı satlıga cıkardım . Siteyi alıcak arkadaslara her konuda yardımcı olurum . Gerek ıcerık yonunden gerek reklam alma konusunda. Herkese iyi forumlar .

Forum dısı iletisim : cozumx.tr@gmail.com

wmaraci
reklam

Cozumx Cozumx WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 19.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Üretim planlama
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Konu güncel

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al