wmaraci reklam
lidertakipci

Virüs - İnstagram

6 Mesajlar 926 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mehmetunlu mehmetunlu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Social Media Marketing
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar
Arkadaşlar daha önce İnstagram hesabım kendi kendine yorum yapıyor diye bir konu açmıştım fakat hesabımı dondurdum ve başka hesabıma kendi telefonumdan giriş yaptım ve hiç bir şekilde hiç bir uygulamaya giriş yapmadım. Ama o hesaptanda da kendi kendine durumlara yorum yapılmaya başladı yabancı bir şekilde acaba telefon da virüs mü var? Ve bundan nasıl kurtulabilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim :(

www.mehmetunlu.com.tr
wmaraci
reklam

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim eğer instagram takipçi vs sitelere daha önceden giriş yaptıysa onlar verilerini saklar ve bir hesap haline getirir kullanırlar yapman gereken şifrelerini değiştirmek izinlerini değiştirmek api sisteme girip yeniden api almak bağlı uygulamaları kaldırmak bunları yaptiktannsonra rahat bir şekilde kullanabilirsin birde profilini herkese açıksa kapat sadece takiplestiklerin baksın

• Üyelik 12.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 1, (%100)

MDSALMAN adlı üyeden alıntı

Kardeşim eğer instagram takipçi vs sitelere daha önceden giriş yaptıysa onlar verilerini saklar ve bir hesap haline getirir kullanırlar yapman gereken şifrelerini değiştirmek izinlerini değiştirmek api sisteme girip yeniden api almak bağlı uygulamaları kaldırmak bunları yaptiktannsonra rahat bir şekilde kullanabilirsin birde profilini herkese açıksa kapat sadece takiplestiklerin baksın

Hocam hiç bir uygulama vs. yok ve neredeyse abartmıyorum 20-25 kere felan şifre değiştim ve hesabın kullanıcı adı da aynı şekilde değiştirildi ve aksine hiç bir izinli uygulamada yoktu. Ama şuanda o hesabım donuk. Fakat yedek olarak açtığım bir hesaba giriş yaptım dün instagram dan ondanda yorum yapılmaya başladı acaba virüs felan mı var anlayamadım gitti değişik olaylar.

www.mehmetunlu.com.tr

mkarson mkarson Web Dev. - Sec. Expert Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer - Security Exp.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 0 / 88
  • Ticaret 11, (%100)
Kullandığın telefon işletim sistemi android mi ios mu? Eğer orjinal bir işletim sistemi kullanıyorsan (yama olmayan) o halde Android olduğunu varsayarak instagram apk sını playstore üzerinden indirdiğine emin misin? Eğer eminsen telefonuna kurduğun diğer uygulamalara dikkat etmelisin çünkü birçok uygulama kötü amalı yazılım içeriyor olabilir bu nedenle playstore haricinde 3.taraf uygulamalara izin vermemelisin. Daha önceden yükleyip kaldırdığın herhangi bir uygulama tam olarak kaldırılmamış olabilir. Bu uygulamaların genelde artık dosyaları kalıyor. kısacası telefonunda zararlı uygulama olma ihtimali yüksek. Emin olmak için sıfırdan yeni bişr instagram hesabı açıp herhangi bir uygulamaya v.s izin vermeden dene, eğer aynı postlar devam ederse en iyi çözüm yedeklerini al ve bas formatı (fabrika ayarlarına döndür). Eğer sorun devam etmezse anlaki daha önceden verdiğin izinlerden kaynaklı birşeyler var, hesap ayarlarını kontrol et .
Kolay gelsin.

wmaraci
wmaraci

Fearles1453 Fearles1453 Bir umuttur yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WebCoder
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 251 / 250
  • Ticaret 26, (%100)
Kesinlikle kullandıgın cıhaz veya room ile alakali bir sürüm kaynakli bir sorunda olabilir Telefonu komple sıfırla ınstarami indir yeni hesab ac ag degistir 4G mi wifi mi ona gore

• Üyelik 12.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 1, (%100)
Cihazı formatladım bakalım olacak mı bir daha

www.mehmetunlu.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al