wmaraci reklam
lidertakipci
advertseo
wmaraci reklam

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
benerol1 hocam güncelleme sebebi ile tüm sistemler bu sekilde sağlam olanlarda bir süre sonra patlıyor

wmaraci
reklam

blackhunter blackhunter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek reklamcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
suan fiyatlar çok pahalı burdaki gibi değil

Rjtmjx Rjtmjx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 39 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Sadece merakımdan soruyorum, amacım kimseyi kötülemek yaptığı işe saygısızlık yapmak değil. Malum herkesin bildiği gibi yaklaşık bir aydır birçok güncelleme geldi ve istisnasız bütün panellerdeki fiyatlar 1k beğeni için 60-70krş iken şuan 9-10 tl civarında. Kimsenin işi, müşterisi şuan verilen hizmetten memnun değil, destek taleplerine de hep aynı cevaplar alıştık artık. Soru şu; herkes mi aynı datayı kullanıyor? bu onlarca panelin hepsinin mi takip, beğeni vs çektiği datalar / ana sağlayıcılar aynı? Hiçbir panelin mi yok anında çalışan özel bir datası? Güncellemeler eskiden de gelirdi ama 1-2 gün sonra tekrar her şey eski haline dönerdi, fakat dediğim gibi geçtiğimiz Haziran başından beri bir türlü stabilleşemedi.

ictaysi ictaysi taysiweb.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad İ** C**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 20 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

Rjtmjx adlı üyeden alıntı

Sadece merakımdan soruyorum, amacım kimseyi kötülemek yaptığı işe saygısızlık yapmak değil. Malum herkesin bildiği gibi yaklaşık bir aydır birçok güncelleme geldi ve istisnasız bütün panellerdeki fiyatlar 1k beğeni için 60-70krş iken şuan 9-10 tl civarında. Kimsenin işi, müşterisi şuan verilen hizmetten memnun değil, destek taleplerine de hep aynı cevaplar alıştık artık. Soru şu; herkes mi aynı datayı kullanıyor? bu onlarca panelin hepsinin mi takip, beğeni vs çektiği datalar / ana sağlayıcılar aynı? Hiçbir panelin mi yok anında çalışan özel bir datası? Güncellemeler eskiden de gelirdi ama 1-2 gün sonra tekrar her şey eski haline dönerdi, fakat dediğim gibi geçtiğimiz Haziran başından beri bir türlü stabilleşemedi.

Hocam datalar dediğiniz şey burada instagram apileri oluyor. İnstagram kullanıcılara farklı bir uygulamadan beğeni takipçi vs işlemleri yapabilmeleri için api hizmeti sunuyor. SMM panellerinden de bu instagram apileri ile bot hesaplara teker teker giriş yaptırılıp beğeni takipçi vs gönderiliyor. Bu yüzden bütün paneller aynı apiyi kullanıyor.

wmaraci
wmaraci

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)

Rjtmjx adlı üyeden alıntı

Data dediğin şey instagram apisi değil kasıt ettiğin gibi tüm panel sahipleri aynı yerden hizmet alıp kendi tarifesine göre satış yapıyor. Eskiden tek bir internet altyapısı üzerinden üç beş tane firma ihale ile pay satın alıp bu paya göre kendi paket ve tarifelerini oluşturup bizlere internet satarlardı. Aslında hemen hepsi aynı kalitede olurdu sadece fiyatları ve kotaları değişirdi. Sosyal medya panelleri de şuan aynı durumda. Kendi user datasına sahip olan neredeyse kimse yok. Birkaç tane bot takipçi datası olan firma ile karşılaştım onların da fiyatları astronomik diyebilirim. Bu işi hakkı ile yapan kimsenin olmamasının en büyük sebeplerinden biri aşırı maaliyetli olmasıdır. Şuan ki bayilik sistemleri üç beş bin ve komisyon ile halloluyor fakat kendi bot user datası olan bir sistem kendi araştırmalarıma göre ilk etapta 50 bin lira kadar eritebilir. Fakat bunun diğerlerinden farkı böyle ayda bir patlamaması, fiyatlarda değişiklik olmaması, hizmetler için kimseye komisyon ödenmemesi, sunucudan userlara kadar %100 kontrolün sizde olması, paketleri özgürce belirleyebilme ve hizmet sürelerini kısaltabilme gibi pek çok farkı olacaktır. Tabii bunu yapmak için baboş bir yatırımcı, sağlam bir yazılım ekibi (tam zamanlı ekip, sürekli geliştirme aşaması), donanımcı ekip ve anlaşmalı verimerkezi gerekiyor. Eline 5 bin 10 bin lira geçirip "yahu bu internette çok para dönüyor" diyerek araştırmadan yatırım yapanlardan değil de bu şekilde ciddi yatırımcılardan olmak isteyenlere fikir olur umarım. Zira bu türlüsü gerçek bir hizmet anlamına gelmiyor. 100.000 den fazla takipçi satın almışımdır tek bir hesaba. Ne hikmetse 1 ay gitmiyor. Defalarca aynı datayı size satmak dururken neden adam akıllı 1 kerede atılan takipçi kalıcı olsun ki?...

EmirSFB EmirSFB www.sosyaldanisman.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 14, (%100)
Merhabalar,

PM'ye acilen bakar mısınız?

ÇOK ACİL!

Onurdurgut8 Onurdurgut8 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 39 / 40
  • Ticaret 3, (%67)

50tl bakiyem panelde kaldı iade istemiyorum ama takipçi 1 haftadır gelmedi servis panelden kalktı takipçim gelecek mi müşterilerime mahçup oldum para iadesi yapmam gerekiyor

SosyalAtom SosyalAtom SosyalAtom.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)
Onurdurgut8 Sorununuzu destek talebi üzerinen bildirdiniz mi efendim? Gerekli yardım yapılacaktır.

Onurdurgut8 Onurdurgut8 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 39 / 40
  • Ticaret 3, (%67)
Destek paneli üzerinden bildirdim 50tlyi hesabıma havale edilmesini fakat böyle bir şey olmayacağını söylediler

30K Günde 1K atan Takipçi Servisini Sipariş Vermeyi Düşünüyorum Çalışıyor Mu

Burdan onay almak istedim çalışmazsa hesaba iade yaparmısınız ?

SosyalAtom SosyalAtom SosyalAtom.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)
Onurdurgut8

Bilgilendirmeler açıklama kısımlarında detaylı olarak belirtilmiştir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al