Site Adı : Özel Mesaj
İstenilen Fiyat: 1000 tl
Sitelerin Günlük Kazncı : 2-5 arası ( 5-10 tl arasında idi tema değişiklikklerinden
düşüş yaşandı ve en düşük halini yazdım
Açılış Tarihi : İki blog var ve türkçe olan 3 yıllık diğeri 1 yıllık
Konu: Türkçe blog Evlilik İLanları , İngilizce olan iphone wallpaper aranma hacmi çok yüksek
Domain : Yok çünkü google blogspot uzantılı her iki blogda
Host : bloger olduğu için 0 maliyet

Açıklama:
Merhaba arkadaşlar 3 yıl önce açtığım evlilik ilanları bloğunu sosyal medyanın da desteği ile 1.500 ziyaretçiye kadar çıkmıştı ve kazanç 10-15 arasında idi faceboook hesabım kapatılınca sadece google ziyaretçilerden gelen trafik kaldı blogger istatistikleri ( 400-500 arası organik ) bu şekilde oluncada uğraşmak istemedim kazançlarda hali ile düşünce boşvermişlik oldu.

İngilizce olan bloğumda pinterest paylaşımları ile 200-300 leri bulmuştu bu durumda iken 8-10 tl kazanıyordum malesef pinterest te kapatılınca ingilizce olan bloğda 8-10 tekil ziyaretçiye düştü. Buda kaznçları düşürdü bu bloğda neredeyse 1 tık olur yada olmaz 0,50 -1 tl arasında değişir. İphone duvarkağıtları bloğudur ve görsel ağırlıklıdır.

Özetle anlattığım gibi iki bloğda da düşüşler yaşayınca tema değişikliklerinede gittim işten haz almamaya başladım.

Her iki hesapta adsenseye onaylıdır..Oyüzden adsense ile satmaya karar verdim.Adsense de kesinleşmiş 98 tl ve bu ayda 24 tl var bu rakamlarda alıcıya devredilecek.

Satma Sebebim :
Anlattığım gibi sosyal medyanın gitmesi ve tema değişiklikleri ile sayfadan gönlüm geçti neredeyse 2-3 aydır doğru düzgün yazı girmedim üşendim kaznçta azalınca baygınlık verdi.
Ayrıca haftasonu bi yakınımın düğünü var azda olsa parayada sıkıştım diyebiliriz.

Satış bu gün için geçerlidir.Lütfen gerçekten alıcılar varsa mesaj göndersin zaman kaybetmeyelim.

Saygılar...