freelance iş ilanları

Kişisel Sitem Yayında :) YASİN GÖKGÜL

14 Mesajlar 1.726 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

yasingkgl yasingkgl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek -
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba herkese,

Uzun süredir yapmayı planladığım ve yapmak için fırsatını bulamadığım sitemi yaklaşık bir hafta önce yayına aldım. Tasarımı kendine has, sade ve koyu renkler tercih edilmiş olarak tamamladım.Sitede ziyaretçiler bana mesaj gönderebilip isterlerse cevabını kısa sürede anasayfada bulabilecekler.Aynı zamanda ziyaretçiler mesajlarını gizli olarakta iletebiliyorlar.Site adresi aşağıda, yorumlarınızı bekliyorum :)

http://www.yasingokgul.com/

wmaraci
reklam

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Sanırım konuyu yanlış yere açtınız. "Site Tanıtım ve Fikir Alışverişi" veya "Blog Tanıtım Fikir Alışverişi" kısmına açsaydınız daha iyi olurdu.

Siteni de çok beğendiğimi söyleyemem. Biraz fazla amatör olmuş.

• Üyelik 22.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek -
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
eer bir moderatör taşırsa memnun olrum.Yanlış yer oldu galiba .

• Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Bir de yazı içerisine siteyi ne amaçla açtığını yazarsan iyi olur. Şahsen ben sitenin ne işe yaradığını anlamadım. Sana mesaj göndermek için sitene mi girmek lazım? Sitenin tek işlevi bu mu?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek -
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun zamandır site işleri ile uğraşıyorum.Hatta ücretli olarakta site tasarımı gerçekleştirdim.Ve kişisel bir sitem olması gerektiğinide düşünüyordum.Bu site açıldığında içeriğinde ne olabilirdi diye düşünürken, ilk başta iletişim bilgilerimin olmasının ve bu bilgilerin yanında eğer istenirse hızlı bir şekilde benimle iletişimede geçilebileceğini düüşndüm.Öyle tasarladım.Yani bu site özellikle insanlar bana mesaj göndesin diye açılmadı.O sadece iletişimin hızlı bir yolu olnası için kullanıldı.

• Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

yasingkgl adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır site işleri ile uğraşıyorum.Hatta ücretli olarakta site tasarımı gerçekleştirdim.Ve kişisel bir sitem olması gerektiğinide düşünüyordum.Bu site açıldığında içeriğinde ne olabilirdi diye düşünürken, ilk başta iletişim bilgilerimin olmasının ve bu bilgilerin yanında eğer istenirse hızlı bir şekilde benimle iletişimede geçilebileceğini düüşndüm.Öyle tasarladım.Yani bu site özellikle insanlar bana mesaj göndesin diye açılmadı.O sadece iletişimin hızlı bir yolu olnası için kullanıldı.

Bence bu haliyle sana yararından çok zararı dokunur. Sitenin bu halini gören kişi senin uzun zamandır site işleri ile uğraştığını düşünmez. Aksine amatör olduğunu düşünür. Sadece iletişim bilgilerini koyup açsaydın veya sırf beyaz sayfa üzerine siyah yazı ile bilgilerini yazsan bile daha güzel derdim. İçerik olarak sitede hiçbir şey yok.

Mesela Evren Akar'ın sitesinde de hiçbir içerik yok. Ama benim gördüğüm en iyi tasarımlardan birisi.

Dediğim gibi sitenin bu haliyle sen kendi kendine zarar verirsin. Benden söylemesi. Yine de sen bilirsin tabii ki.

Asklepion Asklepion Bir İhtimal Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 257 / 180
  • Ticaret 3, (%100)
Hayırlı olsun. Başarılar.

Araba Karşılaştırma ve Otomobil İnceleme Rehberi | aracmetre.com

• Üyelik 22.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek -
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Bence bu haliyle sana yararından çok zararı dokunur. Sitenin bu halini gören kişi senin uzun zamandır site işleri ile uğraştığını düşünmez. Aksine amatör olduğunu düşünür. Sadece iletişim bilgilerini koyup açsaydın veya sırf beyaz sayfa üzerine siyah yazı ile bilgilerini yazsan bile daha güzel derdim. İçerik olarak sitede hiçbir şey yok.

Mesela Evren Akar'ın sitesinde de hiçbir içerik yok. Ama benim gördüğüm en iyi tasarımlardan birisi.

Dediğim gibi sitenin bu haliyle sen kendi kendine zarar verirsin. Benden söylemesi. Yine de sen bilirsin tabii ki.

Zarar verirsin derken neye hangi olguya zarar veririm söylermisin sayın arkadaşım.Ben ünlü bir sanatçımıyım, tanınan birisimiyim ki şanıma şöhretime zarar vereyim.Yani siteyi neye göre değerlendirdin onuda anlamış değilim.Bir çok profesyonel site beya üzrine siyah yazılarlamı tasarlanmış.Dediin sitede hiç bir içerik yok demişsin. Sitede sosyal ağlar, hakkında sayfası mevcut.Yaptığım sitede ekstra olarak videoklip ve mesaj gönder var.Bunlar var diye şimdi olmamışmı site.Şimdi oturup dediğin siteyimi örnek alayıp ben.Yapmayın Allah aşkına.

[SIZE=1]---------- Mesaj eklendi: 17:08 ----------[/SIZE]

Asklepion adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun. Başarılar.

teşekkür ederim :)

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

yasingkgl adlı üyeden alıntı

Terzi kendi söküğünü dikemezmiş. Sizi Türkçe'yi daha özenli kullanmaya davet ediyorum. 22 yaşında olduğunuzu yazmışsınız ama hâlâ ilkokullu çocuklar gibi yazı yazıyorsunuz. Autobiyografi değil Otobiyografi ya da Autobiography'dir.

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Sitenize referanslarınızı ve hizmetlerinizi eklerseniz daha iyi olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al