wmaraci reklam

Ücretsiz içerikler paylaştığım blog sitem.

11 Mesajlar 1.412 Okunma
wmaraci reklam

Xiqenon Xiqenon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 46 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar uzun zamandır blogger, wordpress, datalife engine temaları paylaşmak için bir site açmak istiyordum sonunda alan adını aldım ve 4 adet içerik paylaştım bile.
Daha yolun başındayken değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.
Acaba gereksiz yada site açısından zararlı olabilecek konularda önerilerde bulunursanız sevinirim.
İyi forumlar...

www.teknomanager.com

wmaraci
reklam

• Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 46 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel +++

omeryetimm omeryetimm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
DLE konusunda düşünceleriniz nelerdir?
Xiqenon

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 46 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

seoisleri adlı üyeden alıntı

DLE konusunda düşünceleriniz nelerdir?

Bana göre wordpress ten daha kullanışlı bir sistem ama ücretli olması ve ülkemizde kaynaklarının (tema eklenti v.b) az bulunması gibi faktörlerden dolayı pek rağbet görmüyor. DLE de bir temayı kişiselleştirmesi yeni bölümler ekleme gibi konular çok basit ve insanları kodlama konusunda eğitiyor. Ben ilk DLE sitemi kurduğumda sıfır html bilgisine sahiptim ama zamanla onlarca tema editledim az sürelerde olsa bu temaları kullandım. Şuan css ve html bilgim bir sorunun tesbiti ve nasıl çözeceğim konusunda bana yeterli durumda. Bu bilgi birikimlerinin çoğunu DLE sistemiyle uzun zaman uğraşmama boçluyum.

Sonuç olarak DLE basit, hızlı, anlaşılır ve kullanışlı ama kaynak yetersizliği diğer rakiplerine göre DLE yi geride bırakıyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
Değerli bilgilerini aktardığınız için teşekkür ederim. Açık kaynak kod olması gereken bir script olduğunu düşünüyorum bende hiç deneme fırsatım olmadı.
Xiqenon

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 46 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

seoisleri adlı üyeden alıntı

Değerli bilgilerini aktardığınız için teşekkür ederim. Açık kaynak kod olması gereken bir script olduğunu düşünüyorum bende hiç deneme fırsatım olmadı.

Dle ile ilgilenen bir forum vardı. Sahibi dle den çok iyi anlayan ve bütün forumla ilgilenen bir adamdı. Defalarca ülkemiz için bayilik yapmak istedi. Ruslara onlarca mail attı ama geri dönüş alamadı. Adamlar sistemi her geçen gün geliştirip yeni sürümler çıkarıyor ama nedense global olma yolunda tek adım dahi atmıyorlar. Güzelim sistemi bitirecekler sonunda.
Ek olarak ülkemizde kullanan hemen hemen herkes warez sürümünü kullanıyor dle nin. eğer ülkelere bayilik verseler yasal hakları olacak ama nedense Çok ilgisizler.

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
W*rez olaylarına hiç girmek istemiyorum bu konuda wp yüzünden çok dilim yandı. Düşman başına hocam :)
Xiqenon

kişi bu mesajı beğendi.

musti7084 musti7084 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 72 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Daha önce ben de tema sitesi yaptım ama pek ilerletememiştim. İnşallah sizin şansınız güzel gider ve iyi yerlere gelirsiniz :)
Benim düşüncem tasarım konusunda daha iyi olabilir. Blog teması pek gitmemiş.Bu konuyla ilgili güzel blogger temaları var isterseniz öneri verebilirim. İkincisi de temalara rar pass koymanızı önermiyorum onun yerine dosyanın içine sitenizin bir kısayolunu koysanız daha hoş olur
Xiqenon

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 46 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

musti7084 adlı üyeden alıntı

Daha önce ben de tema sitesi yaptım ama pek ilerletememiştim. İnşallah sizin şansınız güzel gider ve iyi yerlere gelirsiniz :)
Benim düşüncem tasarım konusunda daha iyi olabilir. Blog teması pek gitmemiş.Bu konuyla ilgili güzel blogger temaları var isterseniz öneri verebilirim. İkincisi de temalara rar pass koymanızı önermiyorum onun yerine dosyanın içine sitenizin bir kısayolunu koysanız daha hoş olur

Rar pass konusunda ben de kararsız kaldım ama içeriklerin de izinsiz kullanılmasını istemiyorum.
Galiba söylediğiniz gibi sadece kısayol bırakırım içine. Tema konusunda biraz şık bulduğum için bu temayı kullandım. farklı temalara geçebilirim. ben sadece tema paylaşım değil de biraz bilgi paylaşım için de kullanacaktım bloğu. ama daha sonra birden fazla konuda paylaşım yapmanın sitesin seo konusunda zararına olacağını öğrendim o yüzden tema biraz kişisel blog teması gibi kaldı.

musti7084 musti7084 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 72 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
https://simplegridside.blogspot.com/ Bu temayı öneririm. Tema paylaşımı için çok güzel, ben bunu kullanıyordum yanlış hatırlamıyorsam.
Xiqenon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al