wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress içerik robotu ile bir projeye başlangıç ?

3 Mesajlar 553 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Hdokumaci Hdokumaci Math & Web Designer Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhabalar;

Şimdi bazı yabancı sitelerdeki yazıları google translate ile çevirince neredeyse %99 başarı ile çeviriyor.Yani hiç bir uyumsuz cümle kelime vs olmuyor. Bir kaç tane böyle site buldum ve bazenleri kullanıyorum.

Geçen gün elimde ki boş bir domaine wordpress kurdum ve elimde wordpress uyumlu bir bot var. (Diğer sitelerden içerik çekme botu). Bu bot ile ingilizce içeriği türkçeye çevirip %100 özgün bir yazıyı sitemde paylaşmış oluyorum. Zamanını ayarlayıp her 10 dakikada bir yada 30 dakikada bir paylaşıyorum. Şimdiye kadar bir problem çıkmadı. Sistem hatasız ilerliyor. Sabah kalkınca birçok özgün makale sitemde paylaşılmış oluyor. Güzel bir duygu

Ben şimdi çevirisi hatasız bir site bulsam ve bu sitenin konusuna uygun bir alan adı alıp bu olayı uygulasam (günde 10-20 makale çevirtip yayınlatsam) sizce bu iş tutar mı. Ya da google bunun önüne bir şekilde geçer mi?

Sonuçta ortada büyük bir emek yok ama güzel bir altyapıya sahip sistem var. ( Bu arada botta birçok detay ayarı var, bağlantıları kaldırma, resimleri kendi sunucuna koyma, spinleme vs vs)

Yorumlarınızı merak ediyorum? Denemeye değer mi?

Eğitim Şart
wmaraci
reklam

Mrdcanon Mrdcanon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Görselleri nasıl hallediyorsun?

Hdokumaci Hdokumaci Math & Web Designer Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İçerik Botu görsellerin isimlerini türkçe olan yazı başlığı ile değiştirip kendi sunucuma kaydediyor.

Eğitim Şart
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al