wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Başvurusu İlişkilendirilmiş Hesap Yardım

3 Mesajlar 612 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sedat Sedat Güzel Hayat Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bİlgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 138 / 110
  • Ticaret 9, (%100)
Merhabalar daha önce mail adresim ile bir adsense onayı aldım. Fakat adsense onayı alan web sitesini burada bir arkadaşa sattım hesapla birlikte. Şimdi başka bir sitem için başvuru yapmaya çalışıyorum ama bu hesap başka bir adsense hesabı ile ilişkilendirilmiş hatası alıyorum. Bir türlü çözüm bulamadım. Daha doğrusu nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz ? Tek bildiğimiz sattığım adsense hesabında ödeme kısmında hala mail adresimin duruyor olması. Bunu kaldırsak düzelir mi ? Cevabı evet ise nasıl kaldırabiliriz ?

wmaraci
reklam

SteamMarketi SteamMarketi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konu hakkında şöyle yapabilirim. Konudan bağımsız çözüm yolu sunabilirim.
Opera indirin Gizli Sekme açınca Auto VPN gelir. Oradan farklı bilgiler girin.
Öyle başvurun.
Saygılar. Bi like alırım :D

Burak55 Burak55 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Postacı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 0 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam aynısı benimde başıma geldi, sattığım hesapta bütün bilgileri değiştirmeme rağmen onay alamadım.

Sende bir dene ama olmassa 2 yolu var

1.
https://support.google.com/adsense/contact/cant_log_in bu linkteki formu aşşağıdaki gibi doldur.
Ad: Nüfus cüzdanınızdaki isim
E-posta Adresi: Google'ın sizinle iletişim kurmasını istediğiniz e-posta adresi (Önerim AdSense E-Posta adresinizle aynı olmasıdır.)
AdSense Giriş E-postası: Otomatik olarak doldurulur. Sizde doldurabilirsiniz. Anlaşılacağı üzere AdSense Giriş E-posta adresi yazılmalı.
Yayımcı No: Hesap Bilgileri bölümünde ve AdSense arayüzüne giriş yaptığınızda URL üzerinde yazılıdır. URL üzerinde: https://www.google.com/adsense/new/u/0/ /home . Yayımcı Numaranız pub- ile başlar. Kopylarken pub- kısmınıda kopyalayınız. Aksi taktirde formu gönderemezsiniz.
Oturum açmaya çalıştığınızda hangi hata mesajı görünüyor?: "Diğer"seçeneğini seçin.
Bu sorun farklı bir tarayıcıda ya da başka bir bilgisayarda oluşuyor mu?: Evet
Bilgisayarınızda hangi reklam engelleme veya kişisel güvenlik duvarı yazılımları yüklü?: Reklam engelleme veya kişisel güvenlik duvarı yazılımları yüklü ise Evet yüklü değilse Hayır yazın
Ülkeniz: Türkiye
Web sitesi URL'si: Web sitenizin veya YouTube kanalınızın linki
Sonra Dosya Seç butonuna basarak kimliğinizin ön kısmının fotoğrafını çekin ve yükleyin.

Yetkililerin 10 gün içinde dönüş yapacağı söyleniyor ama ben sonuç alamadım.

2.
Ben tamamen farklı bilgilerle ismine kadar sallayarak bir hesap açarak onay aldım sonradan ödeme alırken isim bilgilerini değiştiricem.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al