FM 19 Mobil Oyun Bugu ve Açıkları Nasıl Bildirebilirim

3 Mesajlar 707 Okunma
smmexpress

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar Merhaba;

FM 2019 Mobil Oyunu Oynuyorum Çok Severim ve Çok Oynarım

Oyunda birkaç açık yada bug buldum sanırım 5 tane buldum şu ana kadar ama 3'sini banko onayladım diğer 2 sini resmi olarak teğit etmedim

1. bug istediğim oyuncuyu bonservis bedeli ödemeden alabiliyorum ve aldığım gibi direkt satıp bütçe açıyorum kendime

mesela 2019-2020 sezonunda barcelona futbolcuyu alıyor real madrid'ten ve aldığı gibi ben alıp satıyorum aynı şekilde real madrid'e 1 sezonda 3 transfer gerçekleşiyor

6 oyuncu aldım ort değerleri 5mr değerinde ve 3'ünü satarak 1.65mr bütçe çıkarttım ve takım ingilizce en alt ligde yer alıyor oradan başlamıştım.

2. İstediğim zaman stadyum kapasitesini artırıyorum. 5000 kapasiteli bal ligindeki takımı stadyumu 95.000 çıkarttım.

3. oyunda istediğim futbolcuyu istediğim fiyata satabiliyorum;
Mesela 1 milyon ₺ değerindeki futbolcuyu 1.54mr ₺ değerine satabiliyorum.

Ozan tufanı bayern münih'e 1.54 mr ₺ sattım :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

diğer teğit edemediğim ama olabilecek bug ise ; bütçe yaratbiliyorum kendime istediğim şekilde.

diğer teğit edemediğim ise bütçe yüksek futbolcu neredeyse yarı fiyatına alabilmek

diğer kısım ise sattıgım futbolculara ek %50 satış komisyon pay almak

ve 1-2 basit hatalar var ama işime yaramıyor ama zararda veriyor örneğin satış pay almak yada geri alma opsiyonlu satış yapmak gibi bazı kısımlarda işime geliyor

%50 pay oranlı oyuncu alıyorum ama profilinde yer almıyor ve işime geliyor.

bu açıkları firmaya nasıl bildirebilirim ?

Oyunu oynayan varsa bug hatalarını söylerim keyifle oynar; bilgisayar oyununda hatalar bug vs bilgim yok ama sanırım olabilir aynı yolu izlenirse

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı
wmaraci
reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Apple'da acik bulan kişiler için ödeme yapiyor , fm çok sevdiğim bir oyundur bana kalirsa bu buglar bir süre sonra can sıkar oynayanlar için, bu da firmanin canini sıkar , tavsiyem bunun hakkinda bir video cekin , cloud.mail - drive linkini yollayin adamlara ( fakat bir bug'un ) kalan buglari da belli bir ödeme yapmalari karşiliğinda ayni şekilde verin.

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
FuryQaos Valla oyunda sıkıldım açıkcası istediğim oyuncu alıyorum satıyorum genç oyunculara yönelik kadrom var kadro değeri ort 1mr var rahat en yaşlı oyuncu 25 yaşında oda

bug bildirimini yapmam büyük ihtimalle ödeme felanda yapmazlar saten
FuryQaos

kişi bu mesajı beğendi.

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al