wmaraci reklam
lidertakipci

Sıfırdan 2D Çizgi Film Üretmeyi Öğrenin! - Şimdi Youtube'da

3 Mesajlar 624 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

UstaBilisim UstaBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ben Kutlay Usta,
Hayat tarzı olarak yaratıcılığı ve üretmeyi seven bir insanım. Kendimi daha iyi ifade edebilmek adına başladığım video işlerine uzman olarak VfX ve CGI ile devam etmekteyim. Yaklaşık altı yıldır çeşitli kurumsal şirketlerin kurgu, video grafik, 2d ve 3d animasyon ihtiyaçlarını karşılamak adına freelancer ve ücretli çalışan olarak hizmet verdim. Şuanda kurucu ortaklığını yaptığım USTA Bilişim & Prodüksiyon şirketinde Prodüksiyon departmanının yöneticiliğini yapmaktayım.

Sektörün içinden hem alaylı hem okullu bir insan olarak elimden geldiğince sizlere bildiklerimi aktarmaya çalıştım. Eğer siz de animasyon üretmeye meraklıysanız: hızlı ve pratik bir şekilde 2d animasyon hazırlamak isteyen 7'den 70'e herkesin kullanımına uygun bir dilde hazırlanmış kursumuz ile siz de animasyon dünyasına bir adım atabilirsiniz. Özellikle teorik temellerden alarak takliti değil özgün üretimi hedefledik. Bu yüzden teorik eğitimi de önemsemenizi öneririm. Yorumlarınızı bekliyorum

Udemy için hazırladığım kursum şimdi Youtube'da abone olup görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim :)

wmaraci
reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
macromedia 8 videoları olsa iyi olur. her pc kaldırır bunu ama adobeyi kaldırmıyor :S

MetinOzturk MetinOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 22 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Çizimi iyi olmayan yeteneksizler ve benim gibi cin ali bile çizemiyenler hiç bulaşmasın buradan iş çıkmaz.. Zahmetli ve parası olmayan iş fakat hobi olarak yapılabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al