wmaraci reklam
lidertakipci

FULL SEO + Mükemmel Adsense Yerleşimi: SEOSENSE Güzellik ve Sağlık Teması

41 Mesajlar 11.413 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

blogac blogac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
http://www.allblogtools.com/category/blogger-templates/page/9/

Kabul edilemez uygulamaya örnek reklam yerleşimi genel bir kuraldır evet! kesinlikle doğru ama kuralına göre oynayanlar için bu önerge doğru anlaşıldığı şekilde uygulanmalı! Alın size bir örnek reklam yerleşimine bakın sitede zaten oldukça sağlam, banlanır mı? Yıllardır takip ediyorum ama hiçbir sorun yok, sizin sitelerinizi kontrol eden adamlar, bunu da kontrol etmiyor mu öngörülen bazı şartlar var tabiki de reklam kazançlarındaki orantıya göre olağan dışı tıklamalar olursa tespit edilirse banlanma olur onun haricinde bu tema gayet kullanılabilir, idealdir. Üstelik kendi tecrübelerimden konuşuyorum!

wmaraci
reklam

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
menüdeki reklamlardan dolayı sıkıntı çıkabilir ban sebebi olacağını zannetmiyorum ama yinede googlenin sağı solu belli olmaz. Bence bu tarz tema arayan arkadaşların denemesinde fayda var. Şahsen Adsenseye yönelik sitelerim olsa bu temayı kullanmayı denerdim. Paylaşım için teşekkürler.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Reklamlarla içeriği ayırt etmesi zor, sıkıntı yaratabilir. Örneğin benzer yazıların altındakilerin reklam olduğunu daha bugün fark edebildim. Tüketiciyi yanıltabilecek reklam yerleşimi ban nedeni ise bu tema bunun en güzel örenği

Ne ekersen onu biçersin

mertsaluvan mertsaluvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

blogac adlı üyeden alıntı

Kabul edilemez uygulamaya örnek reklam yerleşimi genel bir kuraldır evet! kesinlikle doğru ama kuralına göre oynayanlar için bu önerge doğru anlaşıldığı şekilde uygulanmalı! Alın size bir örnek reklam yerleşimine bakın sitede zaten oldukça sağlam, banlanır mı? Yıllardır takip ediyorum ama hiçbir sorun yok, sizin sitelerinizi kontrol eden adamlar, bunu da kontrol etmiyor mu öngörülen bazı şartlar var tabiki de reklam kazançlarındaki orantıya göre olağan dışı tıklamalar olursa tespit edilirse banlanma olur onun haricinde bu tema gayet kullanılabilir, idealdir. Üstelik kendi tecrübelerimden konuşuyorum!

:D Ünlem kullanınca baskın olduğunu mu düşünüyorsun? Benzer yazılara bir bak bakalım.
http://www.guzellikvesaglik.com/dukan-diyeti.html

wmaraci
wmaraci

blogac blogac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Ne alakası var :) Ünlem kullandığım yerler, genellikle önem çekilmesi gereken yerler, makale yazdığım için dil kurallarını iyi bilirim ayrıca bölümüm gereği zaten hep bu işlerle haşır neşiriz :) Örnek verdiğin sitedeki benzer yazılar bölümündeki kullanım hatalıdır. Söz konusu düşüncem, temanın arayüz görüntüsüdür. Anasayfa görüntüsüne bakarak yorumladım, temayı kullanmadım.

Bak bakalım imla ve noktalama olmuş mu bay prof. :)

mertsaluvan mertsaluvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Olmamış. Laf soktum hissi veren ifadeyi kullanmışsın nokta kullanacağın yerlerde.

degonet degonet İSG Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek. Serv.
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad i** ö**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
eline sağlık hemen bir domaim alıp sağlık siteside kuracağım bu tema ile :)

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)

blogac adlı üyeden alıntı

Linkte ki yerleşimler ve bu konuda ki temanın Adsense yerleşimleri arasında dağlar kadar fark var. :) İçerikle birleşik reklam yayınlayan yayıncı, eninde sonunda banı yer. Linkte ki yayıncı tüm kurallara uymuş görünüyor, her bir reklamın içerikten uzaklığı sınırlandırılmış...

Nesim Nesim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Sıradan biri
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
İoncube ile şifrelenmiş temaları kimseye önermiyorum. Çünkü bu temaları kullanırsak, tıpkı esir oluyoruz ve footerda bir veya birden fazla link'E mahkum oluyoruz. Ben şahsen şifreli temaları önermiyorum. Ama şifresiz tema paylaşacaksan orası ayrıdır.
degonet

kişi bu mesajı beğendi.

GhostRider GhostRider Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1139
  • Beğeniler 125 / 136
  • Ticaret 46, (%100)

Nesim adlı üyeden alıntı

İoncube ile şifrelenmiş temaları kimseye önermiyorum. Çünkü bu temaları kullanırsak, tıpkı esir oluyoruz ve footerda bir veya birden fazla link'E mahkum oluyoruz. Ben şahsen şifreli temaları önermiyorum. Ama şifresiz tema paylaşacaksan orası ayrıdır.

Evet o olayı kötü.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al